Про нас

blago – це технологічна компанія, яка будує нерухомість.
Ми дивимось на місто, як на сукупність сервісів та інфраструктури, які мають якісно обслуговувати життя людей, та хочемо робити ці сервіси ефективними і зручними.

Своїми ідеями ми виходимо за межі будівельного майданчика та можемо працювати з усім, що стосується життя людей в місті. Адже для нас важливо розвивати усе місто, а не окремі його частини. У парках, паркуваннях, подвір’ях, тротуарах ми вбачаємо інструменти, які покращать майбутнє міського життя. Сучасного, технологічного і в межах України.

blago – це створювати міста, якими зручно користуватися

100+тис.м2
введено в експлуатацію за 2022-2023 роки
2000
сімей купили квартиру своєї мрії
37
унікальних проєктів
20+
років на ринку нерухомості
510тис.м2
нерухомості в реалізації

Контакти

Як вибрати квартиру в Івано-Франківську: пошук і особливості житлових комплексів

Пошук нового житла – це завжди відповідальний процес, який потребує ретельного підходу і зваженого рішення.

Компанія blago перетворює вибір квартири на задоволення, а купівлю – на вигідну інвестицію у своє майбутнє.

Для наших менеджерів продаж квартир в Івано-Франківську є можливістю показати клієнтам усю красу житлових комплексах blago, нові можливості міста та ознайомити з особливостями його районів, щоб серед безлічі варіантів було легко обрати найбільш вдалий. Купити готову квартиру чи на етапі будівництва, котедж чи таунхаус – кожен може знайти своє ідеальне житло в Івано-Франківську, яке відповідатиме очікуваній вартості та бажаним параметрам.

Ми маємо чимало варіантів новобудов з різними рішеннями:

 • однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні чи чотирикімнатні планування з двома санвузлами та окремою гардеробною;
 • квартири на старті будівництва з мінімальною вартістю 1 кв. м та готові квартири у вже зданих будинках;
 • елітні новобудови, нерухомість бізнес-класу чи житлові комплекси типу комфорт;
 • квартири у центрі Івано-Франківська, у різних його районах чи у передмісті;
 • функціональні типу smart, видові з панорамними вікнами, пентхауси з відкритими терасами;
 • квартири без ремонту та квартири з готовим ремонтом у стилі комфорт або бізнес.

Переглянути інформацію про новобудови в Івано-Франківську від blago в різних частинах міста і на різних стадіях готовності можна на сторінках нашого сайту. На етапі вибору бажаного планування в нагоді стане пошуковий фільтр на сайті, де з-понад 1500 планувань можна відсортувати наявні квартири за кількістю кімнат, місцем розташування житлового комплексу та класом (бізнес, еліт чи комфорт). Тут завжди актуальна та максимально повна інформація, зручна навігація розділами та постійне наповнення новинами з будівельних майданчиків та життя компанії.

Скільки коштує квартира в новобудові

Квартири в Івано-Франківську мають високий попит серед місцевих жителів та вихідців з інших регіонів України. Затишне місто біля Карпат постійно оновлюється, у всіх районах поступово з’являються нові житлові комплекси з власною інфраструктурою і красивою архітектурою. І ціна за квадратний метр на новобудови в Івано-Франківську є доступною.

Компанія blago має найбільший вибір житлових комплексів у різних частинах міста і кожен може знайти квартиру за своїми побажаннями. Щоб порахувати її вартість, слід обрати ЖК, поверх та планування. Визначившись з квартирою, наші клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб та тип оплати:

 1. Оплатити всю суму одразу та застрахувати себе від можливої інфляції та подорожчання первинної нерухомості.
 2. Оформити розтермінування та сплачувати частинами на вигідних умовах з мінімальними переплатами.
 3. Оформити іпотеку по програмі «єОселя» або «Молодіжна іпотека».
 4. Скористатися пільговими умовами, які діють для ВПО та сімей військових.
 5. Інвестувати в будівництво нових проєктів з перспективою отримати дохід від продажу збудованої квартири.

Кожен із запропонованих варіантів розрахунку є вигідним, адже дає можливість стати інвестором проєктів найбільшого забудовника міста – технологічної компанії blago.

Тож якщо ви плануєте купити квартиру в Івано-Франківську, наша команда радо ознайомить вас з кожним з наших житлових комплексів.

Як вигідно купити нову квартиру в Івано-Франківську і не переплатити

Критерій вартості є одним з найважливіших при купівлі нерухомості. Хто шукає нову квартиру за найменшою ціною, має можливість стати інвестором у будівництві. Тобто, оформити купівлю квартири ще на етапі риття котловану і зекономити до 40% від кінцевої вартості.

Хто не може чекати завершення будівництва, може розглядати акції та спеціальні пропозиції від компанії blago. В такому випадку купівля вже готової квартири буде вигіднішою. Наприклад, можна оформити оплату частинами без відсотків або отримати знижку на всю суму внесених коштів.

Дізнатися про актуальні акції можна на сайті в розділі новин або залишити заявку на консультацію менеджера.

Показати більше...