Програми розтермінування на квартири. Переваги для молодих сімей

Програми розтермінування на квартири. Переваги для молодих сімей

Кожна молода сім’я мріє про власний дім. Та в умовах загальної економічної кризи, відсутності державних програм і високих кредитних ставок, більшість людей втратили надію придбати власне житло. Пожвавити ситуацію на ринку нерухомості взялися самі забудовники, які зацікавлені у збільшенні попиту на новобудови не менше, ніж потенційні покупці. Запровадивши безвідсоткове розтермінування на житло, девелопери дали шанс тисячам молодих сімей придбати власну квартиру на вигідних умовах за доступною ціною. Деталі програми розтермінування на квартири розповів Аналітичний центр будівельної компанії “Благо”.

Метою програми розтермінування є безпосередній контакт забудовника з клієнтом, зацікавлення його перспективою купівлі нерухомості на вигідних умовах та збільшення власної конкурентоспроможності на ринку.

Покупець, котрий вирішив придбати квартиру шляхом розтермінування, отримує ряд переваг, про які ітиметься нижче.

Без банків та іпотек

Щоб отримати банківський кредит, потрібно зібрати пакет документів, довідку про доходи, а віковий поріг стартує від 25 років. Процентна річна ставка починається з позначки 18%. Наважитись на жорсткі умови готовий далеко не кожен. Забудовник натомість пропонує безвідсоткову виплату та фіксовану суму за квадратний метр, яка не зростатиме в період завершення будівництва. Таким чином покупець отримує 24 місяці для виплати коштів, щомісячно або щоквартально.

На будь-який смак

Програма розтермінування діє на початкових етапах зведення будівлі. Тому покупець має можливість вибрати поверх, метраж, планування квартири, панораму з вікон, індивідуальний дизайн. До моменту здачі проекту в експлуатацію вибір залишається мінімальний.

Приємна ціна

На етапі котловану ціна за квадратний метр невисока, а різниця між стартовою і фінішною вартістю сягає 30%. Таким чином бюджет молодої сім’ї не страждає від збільшення витрат, а темпи погашення виплат можна запланувати наперед.

Без ризиків

Важливо обрати надійного та перевіреного забудовника, котрий має успішний досвід будівництва, реалізовані проекти та позитивні відгуки. Це допоможе уникнути ризиків і додасть впевненості у власному виборі.

Придбати квартиру в Івано-Франківську за програмою розтермінування можна у ЖК “Паркова Алея, “Comfort ParkМістечко “Соборне та у сучасному районі Manhattan.

Якщо Вас цікавить програма розтермінування на придбання квартири, звертайтесь у офіс Будівельної компанії “Благо” по вул. Коновальця, 35. Деталі можна дізнатись за телефоном: +38(097)0714-000 або +38(050)0714-000.