У Івано-Франківську розпочато будівництво і продаж нерухомості у Manhattan UP

У Івано-Франківську розпочато будівництво і продаж нерухомості у Manhattan UP

Manhattan UP – надсучасний житловий комплекс, будівництво якого розпочала в Івано-Франківську будівельна компанія blago developer.

Йдеться про цілий новий масштабний район, який постане невдовзі на території між міським озером обласного центру та набережною річки Бистриця Солотвинська. Проєкт передбачає зведення шести унікальних кварталів з одинадцятиповерхових будинків класу комфорт.

Manhattan UP – це досконале доповнення якісно нового, спланованого в деталях, наймасштабнішого району для комфортного життя, роботи і відпочинку. Тут поєднуються незалежність і комфорт, стиль, сервіс високого рівня, найсучасніші технології та розвинута власна інфраструктура, що сміливо додає Район Manhattan до переліку найпрестижніших районів європейських країн.

Чим же вирізняється новий житловий комплекс з-поміж інших?

Перш, ніж відповісти на це питання, важливо зрозуміти, що є визначальним сьогодні для людей при виборі житла? Експерти аналітичного центру blago developer виокремили для себе декілька таких пріоритетів.

Це, зокрема:

 1. Зручність і привабливість локації.
 2. Комфорт і наявність усієї необхідної для життя інфраструктури.
 3. Енергоефективність будинків.
 4. Безпека.

Спробуємо розібрати усі переваги житлового комплексу Manhattan UP в контексті вказаних вище пріоритетів.

 

Локація

Manhattan UP розташований в чудовій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського озера, парку Шевченка, між вулицями Ленкавського та Левицького. В пішохідній доступності:

 • міське озеро та парк Шевченка – 5 хв,
 • історичний центр міста Івано-Франківськ – 10 хв,
 • ЗОШ № 23 – 5 хв;
 • садок № 16 – 12 хв.
 • Національний технічний Університет нафти і газу – 1 км, 15хв
 • Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника. 1,4км – 20хв
 • набережна ім. В. Стефаника (набережна річки Бистриця Солотвинська) – 10 хв;

 

Комфорт

Комфорт мешканців завжди був визначальним чинником при проєктуванні будинків та окремих квартир у житлових комплексах компанії blago developer. Важливе місце відведено даному питанні і в комплексі Manhattan UP.

Відмінна шумоізоляція квартир, просторі панорамні вікна та автономне опалення з використанням дахової котельні – це лише деякі віхи на шляху до комфорту мешканців.

А ще:

– простора закрита територія з просторими зеленими бульварами між кварталами;

– затишний внутрішній двір з фонтаном і перголами для відпочинку;

– квартири з терасами та відкритими балконами

– 2 ліфти та дві сходові у під’їздах

– підземний паркінг

– найсучасніші дитячі та спорт майданчики

– власна інфраструктура

– сучасна приватна школа і садочки на території комплексу

– відмінна шумоізоляція у квартирах

– автономне опалення: дахова котельня

– новітня система обмеженого доступу до під’їзду, двору, паркінгу Bas-IP (дозволяє керування як з дому так і зі смартфону)

– енергоефективність будівлі класу В

– заправки для електрокарів

– власна велоінфраструктура

 

При цьому в комплексі буде зосереджено необхідну торгівельну, розважальну та освітню інфраструктуру: магазини, кафе, спортивні зали тощо.

 

Енергозбереження

Використання новітніх технологій зумовлює високий рівень енергозбереження у будівлях комплексу. Проєктом передбачено енергоефективність будівель класу В.

 

Безпека

Проєктуючи житловий комплекс фахівці компанії-забудовника особливу увагу приділяють питанням безпеки мешканців.

Важливо, щоб жителі не переживали за свої життя, здоров’я та майно і при цьому не почувались обмеженими в пересуванні та особистій свободі.

Досягнути цього дозволяє використання інноваційних систем обмеження та контролю доступу до об’єктів житлового комплексу.

Однією з таких новацій, покликаних максимально убезпечити проживання мешканців у Manhattan UP стане використання новітньої і при цьому простої у застосуванні системи обмеженого доступу Bas-IP. Система передбачає можливість керування доступом до під’їзду, двору, паркінгу як з дому, так і віддалено – зі смартфону.

 

Купити квартиру у новому житловому комплексі Manhattan UP від blago developer можна все сьогодні. Нагадаємо, придбавши житло на старті будівництва, ви маєте можливість зекономити до 30% коштів, які в подальшому можна буде використати на проведення ремонту у квартирі.

Крім Manhattan UP, компанія blago developer пропонує вибір комфортних сучасних квартир та комерційної нерухомості у всіх частинах Івано-Франківська: в ЖК FamilyPlaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Chocolate, Main House, Авторський, Manhattan, Паркова Алея, елітних комплексах Parus, Royal Hall та у котеджному містечку Franko River Club.