Готові квартири у всіх частинах Івано-Франківська!

Готові квартири у всіх частинах Івано-Франківська!

blago developer – інвестиційно-девелоперська компанія, яка здійснює будівництво сучасних житлових комплексів у всіх частинах Івано-Франківська!

У кожному проекті ми прагнемо створити для мешканців їхній власний окремий світ, де буде все необхідне для комфортного життя!

Аналізуючи потреби наших покупців, стало очевидно, що багато людей прагнуть купити квартиру в готовому будинку і одразу приступити до ремонту. І ми, як передова в Івано-Франківську компанія, готові задовільнити потреби усіх наших клієнтів – пропонуємо квартири різної площі в готових будинках.

 

Містечко Соборне (мікрорайон Пасічна, поблизу АС-2)

 

Чудовий житловий комплекс, з ретельно продуманою інфраструктурою, зручною транспортною розв’язкою, функціональним зонуванням території  та просторими дитячими майданчиками.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

 1. Трикімнатні квартири площею: 92.9, 92.1, 92.3, 93.9, 93.3 93 м.кв.
 2. Двокімнатні квартири площею: 74.9 м.кв.

 

Житловий масив Паркова Алея (вул. Сєченова, поблизу річки Бистриця Надвірнянська)


 

Створений для справжніх поціновувачів затишку, природи і комфорту, є втіленням екологічності та справжнього щасливого життя.

До особливостей Паркової Алеї, перш за все можна віднести – розташування. Житловий масив з одного боку достатньо віддалений від щоденного міського галасу, з іншого – автомагістраль Тисменицька – Незалежності дозволяє легко дістатись до центральної частини Івано-Франківська всього за 5-7 хвилин.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

 1. Однокімнатні квартири площею: 42, 44.6, 44.8, 47.5, 47.7, 52 кв.м.
 2. Двокімнатні квартири площею: 59, 62, 62.3, 72.3, 74 кв.м.
 3. Трикімнатні квартири площею: 91.2, 102 кв.м.

 

 

ЖК Comfort Park (мікрорайон Пасічна, перетин вулиць Хіміків-Целевича)Житловий комплекс від компанії blago developer з елементами концепції e-home та філософії мультикомфорту.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

 1. Однокімнатні квартири площею: 44.3, 44.6 м.кв
 2. Двокімнатні квартири площею: 68.9, 70.3, 69, 73.1, 73, 77.6, 77.9
 3. Трикімнатні квартири площею: 98.8, 96.5, 99, 98.7, 97.9, 100.7, 91.8, 91.5, 91.7, 96 кв.м.

 

 

ЖК Main House (центр Івано-Франківська, перетин вулиць Коновальця-Сахарова)Житловий комплекс Main House спроектований для тих, хто бажає жити в центрі і завжди всюди встигати, цінує швидкість життя, прагне досягати успіху, цінує свій час. Для тих, хто поважає естетику, приватність та безпеку. Для тих, хто не готовий до компромісів, коли мова йде про зручності і стиль життя.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

 1. Однокімнатні квартири площею: 25, 42,46, 50 кв.м.

 

 

Район Manhattan (перетин вулиць Ленкавського-Левицького, неподалік міського озера)Це сучасний житловий район, спроектований з врахуванням останніх тенденцій стилю loft і концепцій Eco Building  і Smart City.

Manhattan може похизуватись найкращими архітектурними рішеннями, сучасними енергозберігаючими технологіями та детально продуманим плануванням квартир, відповідно до стандартів Smart Home.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

 

 1. Однокімнатні квартири площею: 42.2, 41.4, 45.2, 42, 41.6, 44.4, 41.6, 40 м.кв
 2. Двокімнатні квартири площею: 63 та 65 кв.м.
 3. Трикімнатна квартира площею 100 кв.м.

 

 

Елітний комплекс Parus (вул. Мазепи, на березі міського озера)В цьому комплексі представлена нерухомість класу «еліт». Parus розташований на березі міського озера, поблизу паркової зони. Тут Ви завжди будете знаходитись у вирі ділового та культурного життя міста.

З розкішних квартир та пентхаусів відкривається дивовижна панорама рідного міста, краєвиди озера та Карпатських гір.

А разом з краєвидами звідси відкриваються нові горизонти сучасного, яскравого життя!

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

Двокімнатні квартири площею: 67 м.кв, 77 м.кв, 82 м.кв.

Трикімнатні квартири площею: 107 м.кв, 112 м.кв.

Пентхаус площею 314 м.кв.

 

 

Елітний комплекс Royal Hall (вул. Шевченка, центр Івано-Франківська, поблизу парку)Тут поєднується легка витонченість та елегантність з бездоганною величністю Івано-Франківська, старовинних вулиць і сміливою сучасністю.

Royal Hall – це новий погляд на сучасне суспільство, яке не боїться експерементувати над власними ідеями і завжди стрімко йде вперед до здійснення своїх мрій та створення свого якісного світу.

Тут доступні такі готові до ремонту та Вашого переїзду квартири:

Однокімнатна квартира площею 50 м.кв.

Двокімнатні квартири площею: 88 м.кв, 78 м.кв, 82 м.кв.

Пентхаус площею 220 м.кв.

 

Переваги купівлі готових квартир.

Економія часу

Одразу після оформлення договору про купівлю квартири Ви зможете приступити до виконання ремонтних робіт. Або ж скористатись послугою ремонт «під ключ» від blago developer, яка візьме на себе всі обов’язки по виконанню ремонту згідно Ваших побажань.

 

Планування переїзду

Квартира в готовому будинку – це ідеальний варіант для тих людей, для яких питання купівлі житла є терміновим: вирішили переїхати з орендованої квартири чи іншого міста або ж за певних особистих обставин.