Головна спортивна подія осені: у Франківську відбудеться турнір з баскетболу на підтримку ЗСУ

Головна спортивна подія осені: у Франківську відбудеться турнір з баскетболу на підтримку ЗСУ

4 вересня, неділя, на Вічевому майдані відбудеться змагання за звання чемпіона з баскетболу з метою збору коштів на квадрокоптери для Збройних сил України. Турнір організовується за підтримки компанії blago developer, яка виступила генеральним спонсором заходу. Наша компанія постійно підтримує спортивні події та молодих спортсменів, а від початку повномасштабного вторгнення росії ще й активно долучається до всіх благодійних заходів на підтримку наших військових.

Довідково. Турнір 3х3 – один з видів баскетболу, що грається двома командами на одному баскетбольному кільці. Він розвинувся з вуличного баскетболу та, згідно з дослідженнями ESSEC Business School на замовлення Міжнародного олімпійського комітету, є найбільшим міським командним видом спорту у світі. Турнір відбуватиметься на унікальному офіційному покритті Elite Class FIBA 3х3, яких всього три в Україні.

Це вже не перші благодійні змагання спортсменів. Нещодавно на двох турнірах у Івано-Франківську та в Калуші баскетболістам вдалося зібрати кошти на автомобіль для ЗСУ – Nissan Navara. Тому цього разу організатори очікують на не меншу активність містян.

Запрошуємо подивитися захопливе протистояння та долучитися до збору коштів:

4 вересня, з 11 по 21 год

Локація: м. Івано-Франківськ, Вічевий майдан