Чого не слід боятися при купівлі квартири на етапі будівництва

Чого не слід боятися при купівлі квартири на етапі будівництва

Покупка квартири на етапі будівництва вигідна тенденція, позаяк така нерухомість може обійтися значно дешевше. Згідно зі статистикою, 40% інвесторів вкладають кошти на етапі котловану. Наприклад, в Івано-Франківську квартиру на старті будівництва можна купити в Manhattan Up від blago developer. Це наймасштабніший район, який буде складатися з 6 унікальних кварталів. То ж чому вигідніше купувати квартиру на старті будівництва та чого не варто боятися таких угод, розберемо на прикладі цього ЖК.

Новобудова стане довгобудом або здача будинку відбудеться не в терміни

Перед тим як інвестувати кошти в нерухомість важливо вибирати надійного забудовника. Компанія blago developer вчасно здає усі проєкти та виконує свої зобов’язання згідно запланованих термінів. Переглянути стан будівництва можна на офіційному сайті у відповідній вкладці або в соціальних мережах компанії. 

Забудовник відповідально ставиться до своїх зобов’язань та прозору розповідає про свою діяльність. Тому не варто хвилюватися, що об’єкт буде заморожено і ви втратите свої заощадження.  

Втрата коштів, бо житло стане дешевшим

Важливо зрозуміти з якою метою ви купуєте квартиру. Хтось планує в ній проживати усе життя, а хтось планує її продати та купити щось просторіше. А хтось має чималі заощадження і вирішив таким чином їх зберігати або навіть подвоїти. Інвестор, який купує житло, в середньому може розраховувати на стандартну для новобудов прибутковість 30%. Найвигідніше купувати квартири на старті будівництва, адже на початку продажу завжди найнижчі ціни. Тому ви не тільки не втратите власні кошти, а ще й заробите на власній нерухомості. 

До прикладу, вартість 1 кв. м Manhattan Up у серпні 2022 року складала 20 400 грн, а вже у січні 2023 сягнула значення 24 800 грн, тобто за 4 місяці ціна виросла на 21,57%. Враховуючи динаміку, варто очікувати поступове подорожчання квадратних метрів до повного завершення будівництва. 

Невідповідність візуалізації та вже готового проєкту

Будівництво усіх наших житлових комплексів відбувається з дотриманням будівельних стандартів ДБН. Після завершення будівництва роботу приймають інженери з якості. Вони також перевіряють допустимі відхилення та відповідність проєктним документам. Тому житлові комплекси завжди відповідають візуалізаціям та максимально відтворюють передпродажні картинки. 

З’явиться перед вікнами нова забудова, яка закриє вид 

Вибираючи проєкт варто керуватися не тільки ціною, але і брати до уваги всю сукупність його якісних характеристик. Новобудова має перебувати в популярних серед покупців районах Івано-Франківська, бажана також і хороша транспортна розв’язка поруч. Також потрібно звернути увагу на інфраструктуру поряд та наявність інших високоповерхівок. Звісно, забудовник не може гарантувати, що землю поряд не викупить інша будівельна компанія і не побудує там житловий комплекс. Але поцікавитись у менеджера стосовно цього питання можна. Та  й будинки у Manhattan Up будуть мати ергономічне розташування. Завдяки цьому внутрішній двір та кожна квартира забезпечується оптимальною кількістю природного світла.

Чи вдасться оформити право власності в період дії воєнного стану

За оформлення документів можна не хвилюватися. Ми беремо це на себе. Усі угоди є офіційними та проводяться на основі договору купівлі-продажу. Крім того, з травня минулого року уже запрацював “Державний реєстр речових прав на нерухоме майно”, де можна самостійно оформлювати право власності та перевіряти на чинність уже зареєстровані документи.

Як бачите, купівля квартири є справою відповідальною і потребує ретельного підходу. Та жодних ризиків немає, якщо у цьому питанні вам допомагає фахівець. Тому рекомендуємо звертатися тільки до перевірених будівельних компаній з багаторічним досвідом.