Життя в центрі: які квартири обирають сучасні люди?

Життя в центрі: які квартири обирають сучасні люди?

Сучасні покупці квартир перестали обирати просто житло, для них важливо мати інфраструктуру та сервіс у житловому комплексі на рівні п’ятизіркового готелю. Де все знаходиться під рукою, де все комфортно, де найвищий рівень безпеки.

Також покупців житла хвилює питання ком’юніті. Увесь Захід уже давно живе за принципом – обираючи житло, ми обираємо сусідів. Мати ком’юніті та можливість впливати на всі процеси – це обов’язковий тренд сьогодення.

Саме тому більшість людей віддає перевагу новобудовам в центральній частині міста, неподалік зеленої зони, з сучасними плануваннями та якісними системами електро-, газо- та водопостачання. Одним із таких комплексі є Royal Hall. Житловий комплекс еліт-класу розташований в серці Івано-Франківська на одній із найдавніших і найкрасивіших в місті вулиці Т. Шевченка, неподалік парку та міського озера.

У цього елітного комплексу є ряд переваг:

– Престиж – бути власником квартири у центральній частині міста – значить мати певний статус. Таке житло – це довгострокова інвестиція для вашої родини.

– Зручність – наприклад, таке місце розташування дає можливість значно заощаджувати час на пересуванні та шопінгу

– Інфраструктура – у центрі міста розташовані одні з найкращих магазинів, спортзалів, медичних клінік та ін.

– Дозвілля – культурне життя вирує поруч з Вами. Завжди приємно мати вибір для проведення часу: театральні прем’єри, кіно або ж довга прогулянка в улюбленому парку з родиною.

– Чистота повітря – паркова зона дозволяє насолоджуватися найчистішим повітрям у місті.

– Приємним бонусом стануть місцеві краєвиди.

Для того, щоб задовольнити ці потреби забудовники створюють цілу екосистему. Щоб покупці могли отримувати якісні послуги, мали доступ до певних сервісів, ряду знижок та єдине інформаційне поле для взаємодії.