За п’ять років інвестиції в світову нерухомість досягнуть $1 трлн – прогноз

Інвестиції у світову комерційну нерухомість досягли $ 700 млрд в 2014 році

Інвестиційна активність в секторі нерухомості повернулася на докризовий рівень.

Обсяг прямих інвестицій у комерційну нерухомість збільшиться до 2020 року до $ 1 трлн.

За підсумками 2014 обсяг прямих інвестицій у комерційну нерухомість у світі зріс в порівнянні з попереднім роком на 18% – до $ 700 млрд, що зіставно з рівнем докризового 2006 року. У 2015 році на тлі стійкої макроекономічної ситуації даний показник збільшиться ще на 5-10%, прогнозують експерти аналітичного центру Благо.

Обсяг інвестицій в нерухомість, нарешті, досяг докризового рівня. Вважається, що обсяг угод продовжить рости, оскільки зараз світовий ринок має під собою більш міцний” фундамент “, ніж було до кризи, а також більш надійні механізми контролю за інвестиціями.

Подальше зростання обсягу інвестицій буде обумовлений посиленням контролю, появою нових джерел капіталу, зростанням обсягів прямих інвестицій в нерухомість з боку інституційних інвесторів на розвинених ринках, зростання обсягів транскордонних інвестицій з Південної Кореї, Китаю, Тайваню і Малайзії.

Інвестиційна активність на українському ринку нерухомості з початку 2014 перебувала під тиском політичної та економічної ситуації, особливо – підвищеної волатильності курсу гривні і низької доступності позикового фінансування у другій половині року.