Який поверх обрати?

Який поверх обрати?

У людей, які планують купити квартиру в багатоповерховому будинку часто є запитання: який поверх краще обрати, що краще з т.зору безпеки, комфорту, зручності – перший поверх, останній, чи десь посередині?

За даними ріелторів перші поверхи не дуже популярні серед покупців.

В різних містах України вартість квартири на першому поверсі буває нижчою на 10-12% відносно з іншими квартирами в тому ж будинку.

На останніх поверхах інакше. На вторинному ринку квартра на останньому поверсі коштує дещо дешевше через стереотипи стосовно протікання даху та злодіїв, які можуть пробратись через дах.

В сучасних будівлях існує технічний поверх, додаткове утеплення даху та особливо красиві тераси для власників пентхаусів. Зазвичай ці квартири коштують більше, інколи вони бувають найдорожчі в цілому будинку.

В звичайній багатоповерхівці найбільшим попитом користуються квартири з четвертого по сьомий поверхи.

Пропонуємо розглянути кожен поверх

1 поверх

З точки зору безпеки – оптимальний варіант, при небезпечних явищах природи чи пожежах найпростіше покинути приміщення. В старих будинках у квартирах на перших поверхах часто монтують захисні решітки на вікна, сигналізацію, ін.

В сучасних будинках на першому поверсі розташовуються зручні таунхауси, можна використовувати квартиру як комерційне приміщення для бізнесу та ін.

2 поверх

Як і перший достатньо безпечний. Зручно для літніх людей, сімей з маленькими дітьми.

В сучасних будинках на другому поверсі розташовують комфортні квартири з терасами.

3 поверх

Більшіть мешканців вторинного житла досі вважають це найкращим варіантом квартири.

4-6 поверхи

Тут не чути запаху автомобілів від дороги, і не дуже шумно з двору, де веселяться діти.

7 поверх

Для сучасної багатоповерхівки цей поверх вважається оптимальним варіантом. Тут майже не чути шуму з двору, достатньо високо щоб забути про запах автомобілів, страх висоти зовсім не відчувається, вже починають проглядатись супер мальовничі краєвиди.

8 -16 поверхи

Як правило на цих поверхах найсвітліші квартири, звідси красивий краєвид, тут часто розташовуються пентхауси чи квартири з панорамними вікнами і терасами.

Обирайте для себе найкраще, наважуйтесь та купляйте квартиру у БК Благо!

(097)0714-000, (050)0714-000, http://blago.if.ua