Як змінились ціни на квартири в новобудовах Івано-Франківська з початку року та чого чекати влітку 2021?

Весна впевнено перевалює за свій «екватор». І до літа вже залишається зовсім мало часу.

Втім, паралельно із зростанням температури повітря за вікном відбувається зростання цін на нерухомість.

Мешканці нашого міста добре пам’ятають минулорічні коливання на ринку нерухомості – карантинний шок навесні, аномальний попит на житло влітку і подальше зростання цін восени та взимку. А тому намагаються – хто ще не встиг придбати квартиру – подбати про власні квадратні метри зараз.

У свою чергу зростання попиту породжує зростання вартості житла. Додайте до цього подорожчання енергоносіїв, будівельних матеріалів, що також є визначальним для формування ціни…

Відтак, як прогнозують експерти, до літа ціни на житло встигнуть підскочити в середньому на 5 – 7%.

Підстави для прогнозів дають показники росту цін у першому кварталі 2021 року. Так, за даними аналітичного центру blago developer, у період з січня до квітня цього року ціни на квартири комфорт класу у новобудовах на стадії будівництва зросли в середньому на 5,2%. На готові квартири цього ж класу – на 2,94%.

Зростання цін також спостерігається і на квартири бізнес-класу. Такі квартири у новобудовах на стадії будівництва за вказаний вище період подорожчали на 11,29%, в той час як ціни на готові квартири зросли на 5,34%.

Що ж до елітних квартир, то тут значних цінових коливань не фіксувалось, хоча у готових будинках квадратні метри все ж подорожчали. Ціни на готове елітне житло зросли в середньому на 2,6%.

В будь-якому випадку наведені вище дані свідчать про одне: якщо ви вирішили купувати квартиру у новобудові, не зволікайте і робіть це просто зараз. Вже за якийсь місяць-два це вам обійдеться значно дорожче.

Не варто також забувати, що незабаром – Великдень. Традиційно вже багато компаній-забудовників пропонують з цієї нагоди хороші великодні знижки та вигідні умови купівлі. А це – гарна можливість купити власну квартиру дешевше.

Для тих, хто готовий вже сьогодні, не чекаючи літнього подорожчання, придбати власні квадратні метри у сучасній, збудованій з якісних будматеріалів та за новітніми технологіями новобудові, нагадуємо, що компанія blago developer пропонує своїм клієнтам як готові квартири, так і на стадії будівництва у житлових комплексах Comfort Park, Chocolate, Family Plaza, Паркова Алея, Авторський, Main House, районі Manhattan, елітних комплексах Parus чи Royal Hall, а також котеджі у містечку Franko River Club.