Як вибрати елітну квартиру в Івано-Франківську?

Як вибрати елітну квартиру в Івано-Франківську?

Економ, комфорт, бізнес та преміум – українське законодавство не передбачає цих класів житла, але на ринку нерухомості є свої критерії. Вони дають можливість потенційним покупцям відразу зрозуміти характеристики житлового комплексу: матеріали, кількість квартир на поверсі та площу, а також додаткові послуги.

Обираючи квартиру, варто покладатися не тільки на нові тренди на ринку нерухомості, а й власні цінності. Якщо раніше головним критерієм вибору місця проживання було місце роботи, то тепер ключовий life-style орієнтир успішної людини – жити там, де хочеться і де зручно.

Для найвибагливіших і вимогливих клієнтів забудовники будують житлові квартали преміум-класу, де все продумано до дрібниць та використовуються найсучасніші технологічні рішення. Цей тип житла в основному розташований у центрі міста, неподалік паркової зони та озер. В таких новобудовах підвищений рівень безпеки: закрита територія, цілодобове відеоспостереження та охорона.

Основні особливості преміум-житла:

  • Розташування у центрі міста або поруч із зеленими зонами.
  • Обмежена кількість квартир у будівлі та на поверхах обмежена.
  • Індивідуальний дизайн та натуральні оздоблювальні матеріали.
  • Високоякісні швидкісні ліфти.
  • Просторий хол із зоною відпочинку.
  • Закритий двір, система відеоспостереження та приватна охорона.
  • Впорядковані прилеглі території: ландшафтна, розважальна, дитяча та спортивні зони.
  • Підземний паркінг.

Компанія blago developer у Івано-Франківську реалізувала в цьому сегменті два житлові комплекси – Parus, розташований біля міського озера, та Royal Hall, що у центральній частині міста, поблизу паркової зони. Обидва комплекси отримали не одну премію, але особливої уваги заслуговує елітний комплекс Parus.

У елітному комплексі Parus квартири мають площу від 64 м2, високі стелі та просторі тераси. Комфорту та вишуканості комплексу додають панорамні вікна, просторі холи, зони відпочинку та авторський дизайн фасаду, а також підземний паркінг.

На що саме треба звертати увагу, обираючи житло мрії в новобудові?

Якщо спиратись на відому піраміду потреб Маслоу, то ключовими факторами вибору об’єкту житлової нерухомості сьогодні є: його ціна, безпека і якість будматеріалів, life-style, локація та репутація девелопера.

Якщо з бюджетом усе зрозуміло, то безпека власного житла – одна з первинних потреб споживача. На сторожі безпеки мешканців елітного комплексу Parus – система цілодобового відеоспостереження, яка забезпечує безперервний контроль за всім, що відбувається на території комплексу. Крім того, в кожній квартирі передбачені сучасні IP-домофони з функцією дистанційного управління за допомогою смартфона, що виключає проникнення сторонніх. У комплексі також здійснюється контроль доступу на територію та є підземний паркінг, автоматичне пожежогасіння та аварійне сповіщення, що забезпечать повну безпеку жителів!

Для будівництва даного проєкту використовували найкращі будівельні матеріали, а технічне оснащення – одне із передових в Івано-Франківську. Для реалізації віконних рішень у комплексі PARUS від blago developer обрано віконну систему MasterLine 8-HI від Reynaers Aluminium. MasterLine 8-HI – це унікальна віконна система, яка поєднує в собі різноманітність конструктивних можливостей з найвищими характеристиками теплоізоляції, повітро- і водонепроникності. Ліфти OTIS моделі Gen2-premier MRL поєднують інноваційні технології, надійність і комфорт, безшумність, енергоефективність, сучасні матеріали, безпеку та якість. Найкращий варіант сучасного забезпечення енергоефективності будівлі, високий рівень безпеки для мешканців, якісна підтримка температурного режиму здійснюється завдяки даховій котельні.

Неповторна архітектура не залишить байдужим навіть найвибагливішого критика. Елітний комплекс PARUS розташований в мальовничому куточку міста на березі озера. Саме локація житлового комплексу надихнула архітекторів на створення «корабля», що стоїть під вітрилами – так з’явилася ідея скляного фасаду та зародилися його гнучкі лінії.

Що ж до репутації забудовника, то blago developer – це компанія, яка вже понад 18 років працює на ринку нерухомості та є однією з найбільших на Прикарпатті. Всі проєкти blago developer відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності. На сьогодні blago developer реалізовує 15 проєктів, одним з яких і є елітний житловий комплекс Parus! Це приклад появи в місті сучасного житлового комплексу, в якому поєдналися інноваційні будівельні технології, що забезпечують внутрішній комфорт та найкрасивіші панорамні краєвиди на озеро та парк.