Як без ризику вкласти гроші в нерухомість?

Враховуючи складну і нестабільну ситуацію на валютному ринку, багато хто схиляється до того, що найкраще зберігати гроші в квадратних метрах, тобто купувати нерухомість, можна й повністю збудоване житло.
Перше питання, що виникає в подібній ситуації, це питання про зведення ризиків до мінімуму. Вкладати гроші в нерухоме майно далеко не новинка, однак варто розуміти, що такий спосіб заощаджень несе свої ризики і підводні камені. Пропонуємо вашій увазі кілька хороших і корисних порад з цього виду інвестицій. Пропонуємо п’ять правил, з якими Ви зможете вигідно і безпечно вкласти свої гроші. Крім того, через деякий час зможете отримувати певний дохід з ваших інвестицій.

“Первинка” понад усе.
Більшість експертів вважають, що найкраще для вкладання грошей підходить первинний ринок, що як правило приносить більш високий дохід, ніж вкладення у вже готові квадратні метри, тобто квартири вторинного ринку.
Дуже важливо правильно вибрати район для потенційної інвестиції. Потрібно звертати увагу не тільки на новобудови, а саме на місце розташування і на перспективу в цьому районі.

Продукт також має значення.
Крім розташування потрібно звертати увагу і на саму квартиру. Поняття ліквідності у випадку з квадратними метрами також дуже актуальне. З цього боку з квартирами економ-класу набагато простіше, ніж з елітним житлом. Якщо для перших важлива більш зовнішня інфраструктура (транспорт, наявність шкіл, садочків, продуктових магазинів), то для еліток важлива архітектура, унікальний дизайн і внутрішня інфраструктура комплексу.

Правильно вибрати момент.
Безумовно, всі перераховані вище фактори дуже важливі, проте правильно вибраний момент відіграє велику роль. Вибравши вдалий момент можна купити квартиру дешевше від ринкової ціни, а при настанні більш вдалого періоду продати цю ж квартиру з вигодою.

Інвестиції в надійність.
Компанія «Благо» — один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси. http://blago.if.ua

Використовуючи вищенаведені правила ви зможете мінімізувати ризики при вкладенні власних грошей в нерухоме майно.
А купити квартиру в Івано-Франківську Ви можете, завітавши в офіс будівельної компанії “Благо” по вулиці Коновальця, 35.
Наші проекти переглядайте тут.