Війна підняла ціни: скільки зараз коштують новобудови в Івано-Франківську

Війна підняла ціни: скільки зараз коштують новобудови в Івано-Франківську

Кожна людина мріє про свій власний дім – прихисток, фортецю, територію, де все за її правилами. Проте для багатьох це так і залишається мрією. Думаючи, що це дорого і прийдуть «кращі часи», вони забувають, що ціна нерухомості постійно росте.

Після початку повномасштабного вторгнення ситуація з підвищенням цін лише загострилась. Вартість квартир в новобудовах зросла на 30-40%. До війни ціни в нових будинках в Івано-Франківську стартували від 11 000 гривень за метр квадратний. В центральній частині міста розцінки були дещо вищі – від 16 000 гривень. Все в залежності від району розташування ЖК. Зараз жоден забудовник не зможе запропонувати вам таких цін.

Зараз в Івано-Франківську середня вартість одного метра квадратного у новобудові становить 23 030 гривень. Чи не найбільше зросли ціни в будинках на вулиці Чорновола, Коновальця та на Майзлях. Тепер квадратний метр житла в серці міста може досягати й до 51 350 гривень. За однокімнатну квартиру вам доведеться викласти від 700 тис. грн до майже 4 млн грн. За трикімнатну можна віддати й до 7 млн грн (за даними https://dom.ria.com/uk/).

На ринку сформувався свій рейтинг надійних та відповідальних забудовників. Люди віддають великі кошти за омріяні квадрати, тому хочуть бути на всі 100% впевнені у результаті. Ніхто не хоче стати жертвою шахраїв. На сьогодні найпопулярнішими у місті є новобудови нашої компанії – blаgo developer. Серед усіх переваг житлових комплексів є не лише якість та розміщення будинків, але й їхній зовнішній вигляд. Для людей важливе естетичне задоволення, показний вигляд та гордість за комплекс, в якому вони живуть.

Проте ростуть не лише ціни на новобудови, але й попит на них. Через війну люди зі східних областей почали шукати для себе нові домівки у більш спокійних регіонах. В Івано-Франківську відбувся стрімкий ріст попиту на квартири. Проте задовольнити покупців змогли лише найбільші забудовники міста, які мали вже готові квартири у своїх житлових комплексах. До прикладу, наша компанія від початку березня дуже швидко відновила роботу. За рахунок раніше закуплених матеріалів нам вдалося втримати ціну на доступному рівні. А розуміючи, що людям терміново потрібне житло, ми запустили нову послугу – квартири з ремонтом.

Та, на жаль, рівно з попитом росте й вартість будматеріалів. Ніхто не може гарантувати, що ціни залишаться на теперішньому рівні. Спрогнозувати точну вартість так само нереально. Але чітко зрозуміло одне – ціна не знизиться. Тому чи є сенс відкладати покупку квартири? Хіба зараз не найкращий час втілити свою мрію у реальність?