Від старту будівництва до готових квартир: де в Івано-Франківську найбільший вибір квадратних метрів

Від старту будівництва до готових квартир: де в Івано-Франківську найбільший вибір квадратних метрів

Пошук нового житла – питання, з яким стикається кожен. Хтось розпочинає життя у новому місті, когось переїхати змусили обставини, а хтось створив нову сім’ю та обживається більшими квадратними метрами. Івано-Франківськ – одне із найкомфортніших міст для життя. Саме тому воно таке привабливе для переїзду молодих сімей та навіть студентів. За словами менеджерів з продажу blago developer, більшість клієнтів планує тут покупку житла заздалегідь, але останнім часто росте чисельність і тих, для кого переїзд є терміновим. Де в Івано-Франківську найбільший вибір квартир – поговоримо далі.

Компанія blago developer пропонує широкий вибір об’єктів нерухомості різної площі, планування та готовності. Наприклад, Manhattan – це найбільший комплекс Івано-Франківська, який спроектовано за останніми світовими трендами. Основна мета проєкту – забезпечити вам максимальний комфорт завдяки продуманій інфраструктурі, зручній прибудинковій території, системі безпеки та надійній технології будівництва. Комплекс розташований біля міського озера та історичного центру міста, на перетині вулиць Ленкавського і Левицького.

Зараз у сучасному районі є великий вибір житла на різних стадіях будівництва.

 Квартири готові до ремонту

Останнім часом все більше покупців віддають перевагу готовим квартирам у зведених будинках. Забудовник blago developer пропонує великий вибір готових до ремонту квартир. Все дуже просто. Прийшли на оглядини, вибрали житло, придбали, а завтра розпочинаєте ремонт. Зараз в сучасному районі Manhattan доступні двокімнатні та трикімнатні готові квартири різної площі та планування.

Основними перевагами такого житла є:

– відсутність ризиків замороження будівництва, втрати коштів, неякісної будови та інших;

– можливість відразу почати ремонт;

– можливість оцінити якість робіт;

– можливість оцінити вид з вікна;

– здане будівництво.

Якщо і це довго, тоді можна придбати нерухомість з уже готовим ремонтом.

Важливими її перевагами є:

– миттєвий переїзд;

– комфорт;

– відсутність стресів;

– вигода;

– трендовий дизайн.

Компанія дбає про своїх клієнтів та старається задовольнити потреби навіть найвимогливіших покупців.

Квартири на старті будівництва

Якщо ж ви інвестор чи купівля квартири для вас не є термінова, то девелопер пропонує придбати нерухомість на старті будівництва. Старт продажу квартир починається ще на етапі котловану. Кожен може придбати нерухомість за приємною ціною, оскільки на початковому етапі будівництва вартість квадратного метра буде найнижчою, потім вона буде тільки рости. Різниця в ціні між початком і кінцем продажу може становити від 20% до 40%. Тому в середньому при такій покупці ви маєте можливість зекономити до 30% своїх коштів, а ще внести зміни в планування квартири та спостерігати як зводиться домівка вашої мрії.

Вибрати квартиру у blago developer легко! Адже окрім квадратних метрів забудовник пропонує унікальну програму лояльності, бонуси, післяпродажне обслуговування та багато приємних сюрпризів.