Від «Економ» до Елітки». Відчуй різницю!

Від «Економ» до Елітки». Відчуй різницю!

Хрущовка чи хрущовка – такий вибір житла давно залишився у 80-х. Сучасний ринок нерухомості відкриває перед покупцями абсолютно всі карти, включно з козирями: економ, комфорт, бізнес, смарт-квартири чи козирні «елітки». Всі можливі класи житла  представляє компанія Blago developer. Однак, щоб виграти свою партію та обрати квартиру до душі, потрібно орієнтуватися у правилах. Отож, розкладемо усі можливі варіанти.

Клас «економ»

Житло економ-класу вважається найдешевшим. Тому покупцям варто бути готовими, що в процесі будівництва використовуватимуться типові архітектурні рішення з типовим плануванням і недорогими матеріалами.  Як правило, при будівництві застосовується збірна (панельна) технологія, цегляна кладка, подекуди  – монолітно-каркасний тип конструкції. Візитною карткою є малометражки з невеликими кухнями, санвузлами та балконами. Велика кількість однокімнатних  квартир (в середньому 30 м2), двокімнатні та невеликі трикімнатні квартири.

Клас «комфорт»

Квартири комфорт-класу поєднують в собі зручності класу «бізнес» та доступність «економ». Трохи вища цінова політика передбачає  вдосконалене типове планування з можливістю перепланування.  Для комфорт-класу характерні продумані та різноманітні планування з гардеробними кімнатами, кількома санвузлами, балконами або лоджіями. Якщо в категорії «економ» немає особливих вимог до матеріалів, то для комфорт-класу існує особливий контроль якості. Тут застосовують  високотехнологічні методи (монолітний каркас, керамічна цегла). Квартири комфорт-класу – це одно-, дво- та трикімнатні квартири середнього метражу, а також студії. Кухні в більшості квартир мають площу не менше 8 м2 . У житлових комплексах комфорт-класу є внутрішня інфраструктура з усім необхідним для зручності мешканців – аптека, супермаркет, фітнес-центр і т. д. В Івано-Франківську такі квартири представлені у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, житловому масиві «Паркова Алея» та розпочинається будівництво нових житлових комплексів комфорт-класу – «Family Plaza» та ЖК «Chocolate».

Клас «бізнес»

Квартири бізнес-класу – житло підвищеного комфорту. Тут все продумано до дрібниць, починаючи з місця розташування і до рівня охоронної системи. Житлові комплекси бізнес-класу, як правило, будуються за індивідуальним проектом, згідно з певним дизайнерським задумом архітектурного вигляду. Розташовані такі будинки, зазвичай, в центральних районах міста. У нових будинках бізнес-класу передбачені, як студії невеликої площі, так і чотири-, п’ятикімнатні квартири. Для категорії «бізнес» характерні: високоякісне інженерне обладнання, панорамні вікна, дизайнерське оформлення прибудинкової території, швидкісні та безшумні ліфти. Існує своя експлуатаційна служба та автономна котельня. Зручні планування, консьєрж і охорона – запорука затишку та безпеки в будинку. Переконатися в цьому можна, відвідавши житлові комплекси «Main House», «Авторський» або сучасний район «Manhattan».

SMART-квартира

SMART в житловій нерухомості – це оптимально продумана  площа під ваші потреби. Тут немає «роздутого метражу» чи «довгих коридорів». Кожний метр використовується функціонально, щоб забезпечити максимальний комфорт. Купуючи SMART-квартиру ви отримуєте кухню, вітальню і спальню, тобто функціонал двокімнатної квартири. Окрім цього, будівельні компанії, які втілюють в життя такі проекти, велику увагу приділяють облаштуванню інфраструктури. Купівля SMART-квартири – це ідеальний варіант для самодостатніх молодих людей з чіткою життєвою позицією, для молодих пар чи літніх людей. Житловий район «Manhattan» – один з кращих сучасних проектів Івано-Франківська: оригінальна концепція, вдале розташування, надійний девелопер.

используется функционально с целью обеспечить Вам

Клас «еліт»

Нерухомість еліт-класу вирізняється, в першу чергу, розташуванням. Елітні квартири зводять переважно в центральній частині міста, однак подалі від транспортних потоків. Тут враховано все: місце розташування, інфраструктура, екологічність матеріалів, планування помешкання. Вигляд з вікна є одним з головних ціноутворюючих елементів. Елітні квартири доступні різної площі. Власники можуть не хвилюватись за безпеку, адже їхні квартири цілодобово знаходяться під відеонаглядом та охороною. Обов’язково передбачено підземний паркінг та безшумні ліфти. Мешканці елітних об’єктів не знають, що таке проблеми з електрикою чи водопостачанням. Адже вони оснащені за останнім словом техніки. «Елітки» будують за індивідуальним проектом. Вони рясніють цікавими дизайнерськими рішеннями та опціями: тенісні корти, басейни, озера, супермаркети, приватні школи і т.д. Яскравими прикладами елітного житла в Івано-Франківську є «Parus», «Royal Hall», котеджне містечко «Franko River Club» від компанії blago developer.

 

Яким би не був ваш вибір, не завжди клас новобудови впливає на комфорт життя. Обирайте те, що до душі!

Компанія blago developer пропонує квартири різного класу в різних локаціях Івано-Франківська.

Детальніше можете дізнатись за номером:+380500714000, +380970714000.