Важливість планування квартири при виборі житла

Важливість планування квартири при виборі житла

Обрати забудовника та житловий комплекс – лише половина справи. Важливим чинником, що впливає на вибір комфортного помешкання, є планування квартири. Детальніше про різновиди планування квартир розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Класична квартира – передбачає закриті кімнати, об’єднані коридором. Квартири такого типу ідеально підходять для сім‘ї з дітьми чи людей різних вікових категорій,  де кожен отримає свободу та особистий простір.

Квартира-студія – сучасний спосіб організації житлового приміщення, що передбачає зонування квартири за допомогою меблів. Популярний серед молоді, митців та самотніх людей через відсутність стін та необмежені варіанти розподілу приміщення. Закритим залишається лише санвузол.

Квартира-модерн – передбачає закриті кімнати за винятком кухні та вітальні. Об’єднуються кімнати холом або коридором. Це своєрідний компроміс для активних людей, що цінують  класику та прагнуть отримати більше простору для компанії друзів, родинних свят чи сімейних розваг.

Смарт-квартира – європейський спосіб організації простору, що передбачає максимальну функціональність кожного метра, відсутність глухих кутів, мансард та інших неробочих зон. Основне завдання такого виду планування – розділити відносно невелику площу відповідно до потреб кожного мешканця.

Пентхауси та елітні апартаменти відрізняються наявністю великої площі приміщення з терасою і великими панорамними вікнами. Планування в цьому випадку створюється з урахуванням побажань власника елітної нерухомості, застосовуються унікальні дизайнерські та архітектурні рішення.

Планування надзвичайно важливе при виборі квартири, оскільки саме від нього залежить рівень комфорту життя, якість відпочинку та добробут кожного мешканця. Обрати ідеальний варіант легко, якщо відштовхуватись від власних потреб та амбіцій, враховувати побажання сім‘ї. Тоді кожен отримає бажане, а в домі пануватиме затишок.

Купити квартиру з в Івано-Франківську з відмінним плануванням можна у ЖК Паркова АлеяComfort Parkмістечко «Соборне», елітні комплекси ManhattanParus від будівельної компанії «Благо»