В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ З’ЯВИТЬСЯ ЕКСТРАВАГАНТИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС – «FERMA HOUSE»!

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ З’ЯВИТЬСЯ ЕКСТРАВАГАНТИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС – «FERMA HOUSE»!

Компанія blago developer анонсує запуск нового житлового комплексу бізнес-класу «Ferma house»
Філософія комплексу полягає у поєднанні сільського стилю життя з урбаністикою. Адже саме у такому поєднанні можливе змішування культурних цінностей різних верств населення, стирання стереотипних кордонів і завершення процесу об’єднання громад в рамках реформи децентралізації.
Отож, які основні нововведення будуть присутні в житловому комплексі «Ferma house».

🥕 КРАСИВІ ТЕРАСИ З ГОРОДАМИ

Майже кожен з нас у своєму житті хоча б раз садив, сапав чи збирав картоплю! Для того, щоб підтримати цю традицію ми облаштували сучасні мальовничі тераси чорноземними грядками, щоб Ви могли там реалізовувати мрію багатьох поколінь: їсти ту їжу, яку виростили самі. Надсучасна ПВХ мембрана буде сприяти належному стану ґрунту на терасі, а ефективна інсоляція – швидкості та повноцінності дозрівання Вашої городини на панорамних виглядах міста Івано-Франківська. Також Ви матимете можливість поєднати процес загару у красивому купальнику чи плавках з доглядом за саджанцями, а вечірній полив городини можна здійснювати у вишуканому вечірньому платті чи костюмі.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВИПАСАННЯ КОРІВ, КІЗ та ОВЕЦЬ

У нашому мультифункціональному комплексі передбачені різні види розваг для молоді! Зокрема, біля дитячих майданчиків розташоване поле для випасання корів, кіз та овець! Таким чином Ваші діти можуть опанувати для себе навики пастуха, повчитися косити траву, згортати сіно, скидати копиці. Це і дозвілля, і зарядка, і корисна праця, і “малий фігньов сі не має”.

ЕКО-ПАРКІНГ ДЛЯ КОНЕЙ

Сучасний світ все більше переходить на альтернативні джерела енергії, зокрема на електрокари! Це екологічно безпечно та менш витратно. Однак, електроенергія стрімко починає дорожчати! Тому у «Ferma house» ми передбачили альтернативу – паркінг для гужового транспорту. 150 паркомісць для коней! Кожне паркомісце обладнане додатковим відсіком, у якому буде розміщуватися до 10 кубів сіна та цебра з водою! Пам’ятайте, що одного зарядженого коня вистачає на добрих 200-300 км! А вихлопні гази даного транспортного засобу екологічно безпечні!

ЛІФТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ДЛЯ СВИНЕЙ

У ліфтовій інфраструктурі нашого житлового комплексу продумано усе! Люди та свійські тварини зможуть переміщуватися між поверхами!
Відповідно, в будинку передбачено дві ліфтові шахти! Як то кажуть, у цих ліфтах себе зможе знайти кожен!

БАЛКОНИ З МАНГАЛАМИ!

Відтепер пікнік можна влаштовувати на балконі! Ми відчули цю проблему під час карантину, коли в гарну погоду хотілося виїхати з друзями на природу і посмажити шашлик, однак під час локдауну це проблематично!
У житловому комплексі «Ferma house» дану проблему вирішено! У нас на балконах встановлено мангали!
Також хочемо повідомити, що у разі придбання квартири в квітні місяці діє акція – мангалиця до мангалу у подарунок!

НАДСУЧАСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ ТА КОНТРОЛЮ «БАБУСЬКИ»

Жодна система безпеки не позмагається з живою охороною досвідчених жінок у золотому віці! Спеціально на в’їзді до житлового комплексу «Ferma house» на лавках буде базуватися найпотужніший командний штаб у кількості 5-10 бабусьок! Вони моніторитимуть усю інформацію про Вас, про довкілля, про політичну ситуацію в державі, про курсові коливання на фінансових біржах і про Наталку з 5-го поверху, які щодня підвозить “чорне БМВ”.

БЕЗПЕЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ «ПІД КЛУБОМ»

У центрі житлового комплексу буде розміщено сільський клуб, а довкола нього використано протитравматичне Playtop-покриття, щоб у разі бійки під клубом ніхто собі, не дай Боже, при падінні “не пустив юшку з носа”.

Виникли запитання? Звертайтесь до нашого відділу продажу:
(067)7612993.

м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35
м.Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 21