Успіх blago – в постійному навчанні. Стаємо ще кращими, ніж були раніше

Успіх blago – в постійному навчанні. Стаємо ще кращими, ніж були раніше

Щоб залишатися першими серед перших та створювати ще кращі проєкти нерухомості, наша компанія постійно працює над розвитком хард скілів, софт скілів, впроваджує нові технології та навчається. І все це водночас і на різних рівнях управління. Як нам це вдається?

Команда blago відома своїми проєктами за межами Івано-Франківська. Наші житлові комплекси постійно удосконалюються, стають ще цікавішими та архітектурно складнішими. Ми досягаємо високих результатів та динамічно розвиваємося завдяки професійному зростанню та формуванню високопрофесійної команди. І допомагає нам в цьому школа управління будівельними проєктами PRO PM Construction. Ця платформа об’єднує спеціалістів та управлінців в будівельній сфері, які бажають підняти свої компетенції на нову висоту та отримати реально працюючі навички та інструменти для управління будівельними проєктами.

Співпраця компанії blago та PRO PM Construction розпочалася у 2020 році. Наша компанія прийняла рішення про навчання в школі за програмою СРМ8 (Керівник будівельних проєктів/Construction Project Manager) Юрія Ткачука, який на той час займав роль керівника девелоперського проєкту.

Після успішного навчання Юрія, де він вдало опанував навички з методології управління проєктами, навички роботи з Microsoft Project, Office 365, Microsoft Teams та Power BI, розробки та складання бюджету проєкту, розрахунку економіки, юридичного аналізу, навички з комунікації та вирішення конфліктів, наша компанія прийняла рішення про проходження навчання в школі PRO PM ще двох керівників проєктів.

Юрій Манько та Василь Данилів стали студентами школи на програмі СРМ10 і успішно, з дипломами, закінчили її на початку 2022 року.

Навчання на платформі PRO PM Construction – «гра в довгу»

Проходження курсу допомогло успішно втілювати плани швидшими темпами та з меншими затратами ресурсів. Наша команда здобула новий досвід та навчилася:

  • ефективнішому управлінню проєктами;
  • керуванню ресурсами у великих масштабах;
  • пришвидшенню процесів проєктування;
  • виконанню більшої кількості задач за той самий час, а не за додатковий;
  • одночасному управлінню усіма етапами проєкту;
  • мінімізації помилок та досягненню найвищої якості реалізації проєктів;
  • якісно управляти декількома великими проєктами одночасно.

За два роки ми реалізували та почали втілювати багато великих проєктів та навіть провели внутрішні дослідження, які доводять ефективність отриманого навчання.

Вже понад 2 роки ми застосовуємо в роботі отримані знання та досягаємо хороших результатів. Від них виграє не лише наша компанія, а й будівельна сфера та економіка країни загалом. Найбільше переваг отримує кінцевий споживач продукту будівництва – покупець якісної сучасної нерухомості.

Дякуємо команді PRO PM за знання та інструменти.