У Франківську відбудеться 2-й Міжнародний кінофестиваль короткого метру «4:3»

У Франківську відбудеться 2-й Міжнародний кінофестиваль короткого метру «4:3»

Захід спрямований на популяризацію сучасного українського та іноземного кіно, знятого у найпопулярнішому у кінематографі форматі 4:3. Проєкт реалізується за генерального партнерства компанії blago developer за ініціативою 4:3 int’l short film festival і ГО «Франківський драмтеатр». У боротьбі за свободу мова і кіно є важливими важелями впливу. Це культурний фронт і наша команда є його учасником. Ми продовжуємо допомагати талановитим митцям і сприяємо популяризації українського авторського кіно.

Цьогорічний кінофестиваль 4:3 поєднає кілька форматів подій: кінопокази, лекції, творчі зустрічі, відкриті дискусії та воркшопи від провідних діячів культури України.

Впродовж фестивалю відбудуться покази конкурсних та позаконкурсних програм. Глядачам покажуть 6 українських стрічок молодих авторів та 10 закордонних фільмів з 9 країн, серед яких буде визначено найкращий український та найкращий міжнародний фільм.

В рамках позаконкурсної програми будуть показані стрічки класичного українського кіно від Довженко-Центра.

Серед журі:

український письменник Тарас Прохасько

кінорежисер Нікон Романченко

кінорежисерка та сценаристка Марися Нікітюк

Основною локацією фестивалю є Івано-Франківський драмтеатр, на камерній сцені якого відбудуться покази конкурсної програми. Інші локації фестивалю – Палац Потоцьких, фортечна галерея «Бастіон» та PromBar.

Дата: 15-18 вересня 2022

Повний розклад фестивалю та програма на сторінках організатора:

https://www.facebook.com/4x3isff/

https://www.instagram.com/4x3filmfestival/