ТОП-5 переваг ЖК Chocolate!🤩😎

1. Ідеальна локація для життя🌳
ЖК Chocolate розташований в затишній частині Івано-Франківська, неподалік вул. Незалежності-Тисменицька. Звідси Ви зможете дістатись центру всього за 10 хвилин на авто, до зупинки автотранспорту – 3 хвилини, до школи та садочка – 5-7хв. Великою перевагою є наближеність до річки та паркової зони – відпочинок на свіжому повітрі – це завжди круто!

2. Власна розвинена інфраструктура✔️
На перших поверхах будинків передбачено комерційні приміщення для супермаркету, фітнес-центру, аптеки, ресторану/кав’ярні та ін. Таким чином мешканці будуть забезпечені всім необхідним.

3. Низька поверховість🏡
Спроектуючи ЖК Chocolate, ми передбачили всього 8 поверхів та 176 квартир. Така кількість є абсолютно комфортною для мешканців.

4. Монолітно-каркасна технологія будівництва. 🏗
Даний метод зведення будинків є найбільш оптимальним та надійним. Забезпечує тривалу стійкість будівель, довговічність, а також можливість вільного планування.

5. Закритий двір! 🔐
Територія житлового комплексу Chocolate доступна тільки мешканцям😍 По-перше, це безпечно! Батьки спокійно зможуть відпускати своїх дітей гуляти у дворі і не хвилюватись за їхню безпеку. По-друге, це зручно! Чужі автомобілі не зможуть паркуватись у дворі, а для власників передбачені окремі паркомісця та гаражі.

Chocolate — це можливість жити в затишному, сучасному житловому комплексі з комфортом і якістю!

Поспішайте! Тут точно є квартира Вашої Мрії!🤎