Стартував продаж квартир у будинку Lite2 сучасного житлового Району Manhattan!😎

Стартував продаж квартир у будинку Lite2 сучасного житлового Району Manhattan!😎

А це означає, що протягом найближчого часу будуть діяти МЕГА вигідні умови на купівлю омріяної квартири!🥰

Поспішайте скористатись вигідними умовами!
Телефонуйте вже

Lite-квартири – це щось середнє між звичайними квартирами та smart-квартирами. Їх суть полягає в тому, що це оптимальний формат житла без нічого зайвого, але зі всім потрібним. В чому їхня ізюминка думаєте ви? Давайте детальніше розберемось з таким типом квартир.

Планування lite-квартир розробляються відповідно до передових концепцій організації життєвого простору. Це потрібно для того, щоб добитись максимального використання кожного квадратного метру і функціонально правильно спланованого життєвого простору. Якщо у smart-квартирах це робиться для того, щоб зробити однокімнатну квартиру максимально зручною, то у lite-квартирах наші архітектори зробили те саме тільки з двокімнатними та трикімнатними квартирами. Відповідно ми отримуємо двокімнатні квартири площею від 50 м2 і трикімнатні площею від 67 м2, у яких кожен квадратний метр максимально функціональний, а всі неробочі зони та глухі кути мінімізовані як такі, що не задовольняють потреб сучасного стилю життя. Таким чином покупець не переплачує за зайві квадратні метри, а у майбутньому економить на утриманні квартири.

У Lite квартирах немає зайвих квадратних метрів, тут немає преміум опцій. Немає того, що дорого коштує, але не завжди є потрібним. Тут є тільки те, чого ви прагнете, те що необхідне для щасливого життя!
Купити Lite-квартиру можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer.