Що очікується на ринку нерухомості після карантину

Для українських девелоперів  у минулі роки весняний період був часом пожвавлення продажів. Але чи збережеться ця тенденція цьогоріч та чи вистоїть ринок української нерухомості перед наслідками пандемії, з’ясовував Аналітичний центр  blago developer.

COVID-19, безперечно, вніс свої корективи у всі сфери життя. Зараз український покупець під впливом масової паніки запасається продовольствами та іноземною валютою. Експерти зазначають, така поведінка має тимчасовий характер.

Очікується, що на тлі валютних гойдалок, покупці, які планували у весняний період придбати помешкання, до кінця квітня готові будуть укладати договори купівлі. Однією з вагомих причин стане збереження доходів. Інвестори уже починають обирати найбільш надійні шляхи для інвестицій. У цьому переліку надалі залишається нерухомість.

Поки не відбулось підняття цін на квадратні метри, а курс долара суттєво зріс, то вигідно інвестувати саме зараз. Наприклад, один з найнадійніших забудовників Прикарпаття – blago developer пропонує зараз вигідні умови купівлі, а ціни в гривнях. Наприклад, на однокімнатній квартирі вигода для покупців до 70000грн, на двокімнатній – до 105000грн, трикімнатній – до 135000грн.  

Уже в другому кварталі поточного року ціна метра квадратного на первинному ринку може зрости до 10%. Покупці, які довгий час планували купівлю квартири, не будуть готові до таких цінових змін. Тож намагатимуться укласти договори купівлі до того, як вартість житла суттєво збільшиться. 

Причиною зростання ціни першочергово стане подорожчання будівельних матеріалів. Не варто забувати про якісну робочу силу. Для збереження професійних кадрів, забудовники повинні виплачувати відповідну заробітну плату.

Варто додати, найбільшу увагу зараз покупці зосередять на найкращих квартирах. Тож успішними на ринку нерухомості залишаться ті забудовники, які будують якісні проєкти європейського класу, такі як blago developer.

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, Family Plaza, Chocolate, елітних комплексах Parus та Royal Hall.