Попри локдаун в Івано-Франківську зберігається попит на елітне житло

Попри локдаун в Івано-Франківську зберігається попит на елітне житло

Іванофранківці вже майже два роки живуть в умовах перманентного карантину. Це явище настільки глибоко увійшло в наше життя, що вже стало звичним. Лише змінилися вимоги до умов проживання та вибору оселі. Все більше уваги приділяється комфорту та безпеці, а вибір квартири мрії відбувається за більшим переліком критеріїв.

За даними аналітичного центру blago developer, з введенням на Прикарпатті «червоного» режиму епідемічної небезпеки попит на житло у новобудовах зберігається досить високим.

Насамперед це стосується апартаментів класу «еліт». По-перше, тому, що потенційні покупці такої нерухомості – люди заможні, для яких економічні негаразди локдауну є найменш відчутними. По-друге ж, саме ці люди, як ніхто інший, знають справжню ціну комфорту та безпеки. Тому при виборі квартири вони обирають саме елітне житло.

Прекрасний вигляд з вікна, розташування житлових комплексів у зелених рекреаційних зонах, ідеальна шумо- та теплоізоляція завдяки використанню новітніх технологій при проєктуванні та спорудженні стін та вікон, дизайнерське планування, яке дозволяє створити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку, високий рівень систем охорони – усі ці чинники покликані зробити життя в умовах карантину максимально комфортним, а сам по собі локдаун – мінімально відчутним.

Зауважимо, саме в умовах посилення карантинних обмежень компанії-девелопери пропонують різного роду знижки на нерухомість усіх типів, в тому числі й на квартири у житлових комплексах класу «еліт».

Зокрема, у blago developer сьогодні діє акція Black Weeks. Наша компанія пропонує придбати квартиру в елітних житлових комплексах зі знижкою 2%, що складає до -198 900 грн. Кожен покупець стає учасником безпрограшного розіграшу та може виграти побутову техніку. Пропозицією можна скористатися лише до 27 листопада.

Обрати елітну квартиру можна у житлових комплексах Parus та Royal Hall. А бажаючі жити у власному будинку можуть купити котедж чи таунхаус в елітному котеджному містечку Franco River Club.

 

Дізнатися більше про акційні пропозиції та ознайомитися з плануваннями можна у відділах продажу, що розташовані за адресами:

вул. Коновальця, 35

вул. Січових Стрільців, 21

площа Ринок, 8