Парус – ЖК який обирають серце!

Парус – ЖК який обирають серце!

Схожі один на одного будинки, типові звичайні квартири, одноманітні сірі бетонні мурашники – це все відходить у минуле, змінюється запит на якість житла та локації. Квартира стає не просто житловою площею. Вона диктує новий спосіб життя та цінності.

Сьогодні вибір нерухомості залежить не від цінової політики, а від якості, ритму життя та емоцій, які переживають власники виглядаючи з вікна. Велике місто диктує нові правила: мінімум часу на дорогу до офісу, проведення дозвілля, розвинена інфраструктура, екологічність та сучасність. Житло на околицях міста не відповідає цим запитам. Новий тренд на ринку нерухомості – квартира в центрі неподалік зеленої зони.

Все частіше мешканці великих міст обирають квартири у новобудовах у самому серці міста. Сьогодні на першому місці при виборі квартири – максимальний комфорт, велика площа та цікава, екологічно чиста локація.

Всім цим вимогам відповідають квартири елітного комплексу Parus. Це місце для тих, хто мріє жити в центрі та водночас насолоджуватись красою природи. Комплекс розташований в центрі Івано-Франківська неподалік міського парку, на березі озера.

Важливим фактором залишається екстер’єр будівлі. За даними експертів в сфері нерухомості, найбільш популярні новобудови, зведені за унікальним проектам. Такі будівлі органічно вписуються в архітектурний ансамбль міста і мають свій впізнаваний образ. Елітний комплекс PARUS від blago developer розташований в найкрасивішому куточку міста на березі міського озера. Саме мальовнича локація житлового комплексу надихнула архітекторів на створення «корабля», що стоїть під вітрилами – так з’явилася ідея скляного фасаду та зародилися його гнучкі лінії.

Елітний комплекс PARUS – це місце, де ви зможете відчути душевний спокій та гармонію. Де можна відпочити від хаосу та відновити внутрішню енергію.