Parus, Royal Hall, Manhattan: Чому лідери думок обирають проєкти компанії blago developer

Parus, Royal Hall, Manhattan: Чому лідери думок обирають проєкти компанії blago developer

Лідери думок – люди, які надихають нас своїми ідеями, мисленням, способом життя. Вони відрізняються від всіх інших умінням виділяти головне, гармонією з собою і навколишнім світом, системою цінностей. Лідерами думок можуть бути популярні ведучі, співаки, актори, просто красиві дівчата чи успішні спортсмени. У кожного з них є свої послідовники. Саме тому їх вибір є показовим для інших людей.

Ні для кого не секрет, що багато популярних українських блогерів обрали житло компанії blago developer. Тетяна Самбурська, Юлія Верба, Дмитро та Діана Варварук уже насолоджуються життям у квартирах від blago developer. Хтось придбав квартиру на старті будівництва, а хтось схилив свій вибір до квартири з уже готовим ремонтом. Чому вони обирають проєкти компанії, поговоримо далі.
blago developer – це інвестиційно-девелоперська компанія, яка заснована у 2002 році та працює на ринку нерухомості вже понад 20 років. Всі проєкти відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності. Кожен житловий комплекс є унікальним та продуманим як в архітектурі, так і в плані інфраструктури. Наприклад сучасний житловий район Manhattan, де зараз мешкає Дмитро Варварук, вирізняється сучасністю, унікальною архітектурою та особливим стилем. Кожен хол будинку оформлений авторським художнім розписом від художників Юрія та Марти Пітчук, а прибудинкові території прикрашає стильний та неповторний ландшафтний дизайн. У Manhattan ідеально продумана інфраструктура, наявний підземний паркінг, а сам район розташований неподалік центру.

Ще одними не менш відомими об’єктами девелопера є елітні житлові комплекси Parus та Royal Hall. Їх впізнає кожен івано-франківець, адже вони стали вже справжньою insta-локацією міста. Весільні фотосесії на фоні Royal Hall вже стали справжнім трендом серед молодят, а жовто-блакитний Parus був у сторіс ледь не в кожного мешканця Франківська. Тут ідеально поєднані комфорт, безпека та краса: використовується система цілодобового відеоспостереження, IP-домофонія з функцією дистанційного управління за допомогою смартфона, контроль доступу на територію та підземний паркінг, автоматичне пожежогасіння, аварійне сповіщення та ще багато інших переваг.
Саме унікальна та надзвичайно красива локація виділяє ці ЖК серед інших проєктів забудовника. Наближеність до озера та парку є головною їхньою перевагою. Ви тільки уявіть як зміниться ваше життя, якщо ви переїдете у місце, яке максимально гармонійно поєднується з природним середовищем. Але при цьому центр міста та інші важливі для вас об’єкти будуть на відстані 10-15 хв від вашого дому.

Компанія blago developer – це приклад появи в місті сучасного житлового фонду, в якому поєдналися інноваційні будівельні технології, що забезпечують внутрішній комфорт, безпеку та найкрасивіші панорамні краєвиди.