Отримати власне житло – реально!

В Україні протягом 2012-2013 років здешевленою іпотекою скористалося понад 1900 сімей. В Івано-Франківській області 14 сімей у минулому році та 21 сім`я у цьому році  отримали здешевлені іпотечні кредити та покращили свої житлові умови.

«Сьогодні в Україні з’явилася  можливість отримати власне житло людям, які цього реально потребують. В рамках соціальних ініціатив Президента України в державі успішно  діють програми пільгового кредитування, а механізм оформлення документів є  простим і прозорим. Зокрема активно  реалізується програма «Доступне житло», «Здешевлення іпотечних кредитів», «Пільговий кредит» та «Часткова  компенсація», – наголосив в ефірі обласного телебачення «Галичина» заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Руслан Гусак.

До кінця року, за словами заступника голови ОДА, в Івано-Франківській області планується надати ще близько 100 кредитів за програмою іпотечного кредитування. На її фінансування у 2013 з держбюджету виділено 300 млн. гривень, з яких для Івано-Франківської області – понад 6 млн. грн.

Нагадаємо, що в мікрорайоні «Рінь» села Угорники Івано-Франківської міської ради урочисто введено в експлуатацію новий 9-поверховий будинок, в якому 24 родини отримали власні квартири в рамках державних програм доступного житла, здешевлення іпотечних кредитів та молодіжного кредитування.