Офіційна відповідь ТзОВ «Благо Інвест Сервіс» щодо купівлі приміщення по вул. Гординського, 10 у м. Івано-Франківську

Повідомляємо, що 14.04.2020 року відбувся електронний аукціон щодо купівлі об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі площею 1158,5 кв.м. по вул. Гординського, 10 у м. Івано-Франківську, на якому, згідно оголошених публічно результатів, нас визнали переможцем.

Аукціон організовувався відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (із змінами).

Стартова оголошена ціна об’єкта 7.851.912,0 грн. (без урахування ПДВ – 6.543.260,0 грн.)

Ціна придбання за результатом аукціону 13.200.000,0 грн. з ПДВ (без урахування ПДВ – 11.000.000,0 грн.)

Також, звертаємо вашу увагу на те, що в аукціоні брали участь шість юридичних осіб, з яких тільки наша компанія здійснює діяльність в м. Івано-Франківську.

Згідно п.3. Інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі площею 1158,5 кв.м, розташованої на вул. Гординського, 10 у м. Івано-Франківську, «Покупець зобов’язаний виконувати норми чинного законодавства України у галузі охорони пам’яток культурної спадщини стосовно об’єкта приватизації, в тому числі: забезпечити збереження фасаду будівлі та укласти у двомісячний термін після оприлюднення результатів аукціону, але в будь-якому випадку до моменту повної сплати ціни продажу за об’єкт приватизації, з управлінням культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації попередній договір про укладення в майбутньому охоронного договору на пам’ятку (її частину) з викладенням його істотних умов».

Таким чином, ТзОВ «Благо Інвест Сервіс» жодних дій щодо знесення нежитлової будівлі площею 1158,5 кв.м, розташованої на вул. Гординського, 10 у м. Івано-Франківську чи змін її фасаду здійснювати не буде!

Про плани щодо реконструкції цієї будівлі та її подальшої експлуатації будемо інформувати вас на офіційних сторінках blago developer у facebook, Instagram та Telegram.

Підписуйтесь