Новини нерухомості. Стан ринку, зміни, ціни, перспектива.

Протягом останніх років ринок нерухомості був практично однаковим по всій Україні. Але з початком 2014 р. та ситуацією на Cході країни, значна кількість переселенців змушена шукати нове місце проживання. Відповідно попит на житло в східних областях значно знизився, а подекуди взагалі впав до нуля.

Так як Прикарпаття славиться своєю багатою культурою, мальовничим і чистим навколишнім середовищем, навіть без попередніх відвідин, жителі східних районів обирають покупку квартири саме в цьому регіоні. Відповідно Івано-Франківщина та загалом Прикарпаття «не пасуть задніх» на ринку нерухомості. Існує декілька великих компаній, які стрімко набирають обертів. Заслугою цьому є використання нестандартних рішень та впровадження новітніх технологій будівництва. Одним із таких прикладів є комплекс елітних апартаментів «Parus». Суть ідеї в тому, щоб запропонувати клієнтам альтернативу між зручністю міста та водночас усамітненням із природою, а саме міським озером та парком Шевченка. Відповідником якості та ціни є проект «Благо» «Паркова Алея» – затишний житловий масив з чудовими зручними квартирами, розвинутою інфраструктурою, красою довкілля та мальовничою природою.

Ще однією перевагою первинного житла є його ціна, яка на даний момент встановлена гривневою валютою. Натомість цінова політика  вторинного ринку дотепер залишається в доларовому еквіваленті, що значно ускладнює покупцю із теперішнім курсом. До прикладу, якщо метр квадратний первинного житла – 8 000 гривень, то середня квартира 55 м2 у гривнях коштуватиме 440 000 грн (у доларах – 21 000$). Розглянувши пропозиції на вторинному ринку, ми побачимо, що той самий метраж квартири уже коштуватиме 30 000$. Середня вартість ремонту, який може зробити квартиру в новобудові придатною для проживання, починається від 500 грн. за квадратний метр. Тож мінімальний ремонт винесе 2000$, а різниця залишиться у Вас в кишені – тобто 6-7 тис. $.

Висновок один: первинне житло завжди краще не тільки використанням новітніх технологій, а й ціновою політикою. До того ж, якщо придбати житло на початкових етапах будівництва, ціна буде значно меншою, що заощадить гроші та виправдить всі ваші очікування.

А якщо мрієте про квартиру в Івано-Франківську, втілити ваші мрії в життя допоможе будівельна компанія «Благо»!