Нові тенденції на ринку нерухомості: набирають обертів котеджі?

Навесні цього року стало зрозуміло, що пандемія коронавірусу так просто не відступить і людям доведеться адаптуватися до нових реалій. Це спричинило низку змін в усіх сферах. Зокрема, на ринку первинної нерухомості відбулась переміна попиту. Серед містян збільшилась кількість запитів на квартири з терасами, відкритими балконами та на котеджі. Через довготривалу ізоляцію люди відчули потребу в окремому будинку з присадибною ділянкою, де можна бути ближче до природи. 

Без сумніву, квартири надалі тримають лідерство за кількістю продажів. У 2019 році попит на одноповерхові житлові будинки складав 38%, а цьогоріч експерти говорять про його зростання на 10-15%. 

Насамперед, пандемія змусила покупців переглянути критерії комфорту своїх помешкань. Тож зараз ледь не на першому місці для українців є дистанціювання від сусідів та близькість до рекреаційних зон. Люди прагнуть вберегти себе і сім’ю від великої кількості контактів, а також мати постійний доступ до природних місць відпочинку, таких як річка і ліс.

Вимоги змінились і до площі житла. Зараз покупець обирає помешкання, де є більше простору  для облаштування великої вітальні чи окремого кабінету. 

Окрім цього, зросли вимоги і до інфраструктури. Тепер дім має бути комфортним не тільки для життя, але й активного дозвілля, відпочинку і роботи. Ці критерії задовольняють котеджні містечка. До прикладу, у передмісті Івано-Франківська такий проєкт реалізує blago developer. Містечко Franko River Club знаходиться неподалік річки. Для кожного котеджу тут передбачена прибудинкова територія, відділена від інших  парканом. Також є дитячий та спортивний майданчики, критий басейн, СПА-зона, тренажерний зал. Самі ж будинки спроєктовані у стилі «органічної архітектури». Тут фактично є все для комфортного життя у затишку природи і при цьому за 15 хвилин їзди від центру Івано-Франківська

А для покупців, які надають перевагу квартирам, blago developer пропонує житло у всіх частинах Івано-Франківська: Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.