Максимальна уважність до деталей у кожному проєкті

Максимальна уважність до деталей у кожному проєкті

Створюючи житло майбутнього, ми, компанія blago developer, дбаємо про речі, про які Ви навіть не здогадуєтесь, досягаємо контролю найдрібніших нюансів, бо життя складається саме з них!
Проєктуючи Ваш дім, ми прорахували параметри інсоляції, правильно розрахували конструкцію вікон та вірно розташували будинок за сторонами світу. Щоб кожен промінчик сонця, попадаючи у Ваш дім, максимально наповнював його світлом та теплом.
Для кожної квартири ми продумали гарний вид за вікном, який милує Ваш погляд щодня! Завдяки тому, що на етапі концепту ми провели моделювання і розмістили фасад найкращим чином, врахували метеодані і запропонували унікальне планування квартири.
Ми пропонуємо житло в усіх частинах Івано-Франківська! За 18 років роботи на ринку нерухомості ми здали 59 будинків, 71 в процесі будівництва та ще 44 будинки на етапі проєктування. У всіх наших проєктах передбачаємо комфортний благоустрій, закриту територію та розвинену інфраструктуру. Першими в Івано-Франківську створюємо житлові комплекси формату Live.Work.Play.
blago developer
СТВОРЮЄМО ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО!