Квартири з ремонтом в Івано-Франківську

Квартири з ремонтом в Івано-Франківську

Ремонт – це складний процес, який вимагає великих затрат часу та коштів. Негативу також додає постійний стрес, який супроводжує усі ремонтні роботи. Тому компанія blago developer пропонує своїм покупцям житло в новобудові з уже готовим ремонтом.

Такі квартири мають ряд переваг, а саме:

  • економія сил і часу;
  • швидкий переїзд;
  • вартість ремонту. Через те, що у забудовника є доступ до купівлі будматеріалів за гуртовими цінами;
  • бюджет. З самого початку ви бачите кінцеву ціну уже готової квартири. Коли ж робите ремонт своїми силами, завжди важко вкластися в початковий кошторис;
  • гарантія.

Саме зараз завершуються ремонтні роботи в одній із таких квартир сучасного району Manhattan. Компанія взяла на себе усі турботи, які пов’язані з цим процесом: підбір та покупка матеріалів, оздоблювальні роботи й навіть дизайн. Над інтер’єром працювала команда спеціалістів, які врахували нові тенденції у сфері дизайну та втілили в життя найкреативніші ідеї.

Ще одна така квартира скоро з’явиться в мультикомфортному житловому комплексі Comfort Park. Гості та мешканці Івано-Франківська не просто зможуть придбати новеньку квартиру в новобудові, вони матимуть можливість одразу заселитись в неї. Все що залишиться, це придбати меблі та техніку, додати аксесуари. Наповнити домівку теплом та затишком.