Квартири в центрі Івано-Франківська: нерухомість, яка постійно зростає в ціні

Квартири в центрі Івано-Франківська: нерухомість, яка постійно зростає в ціні

Хто з нас не мріяв про квартиру у центрі міста? Мабуть, всі. Та не кожен наважувався її купити. Мовляв, і дорого і гамірно.

А дарма. Насправді, купівля такої нерухомості має чимало переваг. Дослідити їх поставили собі за мету експерти аналітичного центру blago developer.

Івано-Франківськ – місто туристичне. І його туристична привабливість постійно зростає. Реалізація в місті різного роду туристично орієнтованих соціально-економічних проектів, масштабна фестивальна діяльність, поступова реконструкція та широка промоція культурно-історичних пам’яток сприяють її примноженню.

Це, у свою чергу, впливає на ріст цін на житлову та комерційну нерухомість в центрі міста. Що більше туристів, то більша потреба у приміщеннях під бізнес (торгівельні заклади, заклади громадського харчування тощо) та житлових квартир, у тому числі, для здачі в оренду.

Ще однією перевагою купівлі нерухомості у центральній частині міста є наближеність до основної міської інфраструктури. Переважна більшість офісів підприємств, торгівельних закладів, об’єктів соціально-культурного призначення, освітніх та медичних закладів, зазвичай, розташовуються у центральній частині міста. Та й з точки зору логісти зручно, адже транспортна інфраструктура в нашому місті, як і в більшості інших, – центрально орієнтована. Відтак, проживаючи у центрі, ви тим самим отримуєте можливість значно зекономити час на добирання до роботи чи навчального закладу. І це також зумовлює попит на таку нерухомість, а отже постійне зростання її в ціні.

Купівля квартири чи комерційного приміщення в центральній частині міста – відмінна інвестиція. Адже нерухомість в наш нестабільний час залишається найстабільнішим активом. А якщо цей актив ще й швидко зростає у ціні, ви отримуєте можливість не лише зберегти ваші кошти, а й суттєво їх примножити.

Яким чином? Найпростіший варіант – купити готову квартиру в центрі зараз, щоб продати її за кілька років із значною прибавкою у бюджеті. Ще вигідніше буде вкласти кошти в квартиру чи комерційну нерухомість на стадії будівництва. Це дозволить суттєво зекономити кошти вже на початку (зазвичай при купівлі житла з розтермінуванням можна зекономити до 30% вартості квартири) і заробити ще більше, продавши нерухомість після здачі будинку в експлуатацію.

Якщо ж ви прагнете постійного стабільного доходу, подумайте про здачу вашої нерухомості в оренду. Значний попит на квартири та комерційну нерухомість в центрі міста не змусять вас довго шукати клієнтів. Щоправда, в такому випадку вам доведеться врахувати постійне суттєве здорожчання нерухомості у центральній частині міста в договорі оренди. Лише тоді ви зможете скористатись усіма перевагами квадратних метрів у центрі міста.

Компанія blago developer здійснює будівництво житлових комплексів бізнес-класу у центрі Івано-Франківська, пропонуючи своїм клієнтам квартири та комерційну нерухомість, зокрема, у житлових комплексах: Авторський (вулиця Січових Стрільців), Мейн Хаус (перетин вулиць Сахарова та Коновальця), а також квартири класу комфорт – у житловому комплексі Фемелі Плаза (вул. Крайківського) і Районі Манхетен (вул. Ленкавського-Левицького).