Квартира біля озера: плюси та мінуси.

Квартира біля озера: плюси та мінуси.

Сучасні люди, які живуть у великих містах, щодня стикаються з стресом і долають психологічні навантаження. Інша справа – жити біля ставка, річки чи озера. Втекти від міської метушні і насолоджуватись свіжим повітрям, співом птахів та бризками води. Але чи так легко володіти нерухомістю біля озера? Які труднощі пов’язані з водним співтовариством?

Напевно, немає такої людини, яка би не мріяла про власну квартиру поблизу озера. Уявіть собі, як приємно насолоджуватися теплими сонячними променями і купатися в теплій водичці, а в холодну пору року дихати свіжим повітрям та насолоджуватися красивою панорамою.

Розпочнемо з переваг життя біля озера. Перш за все, ви можете насолоджуватися чудовим краєвидом з вікна або тераси. Зазвичай природа біля водойми створює сприятливе середовище для росту рослинності, тому житловий комплекс ніби занурений у зелень, а прилегла територія облаштована так, що є місце для відпочинку.

Повітря тут свіже протягом усього року, а для любителів риболовлі – це можливість відпочити за улюбленою розвагою. Тим, хто звик до більшої рухливості, сподобається кататися на катамарані або велосипеді. І не менш важливо, не потрібно шукати басейн, адже завжди можна освіжитися у озері.

Недоліки у такого помешкання теж є. Часто, це відсутність розвиненої інфраструктури та й вартість квартир у таких новобудовах, зазвичай, вища. З опаленням квартири на березі водойми у холодну пору року теж важко. Але є вихід – обладнати квартиру електричними системами опалення та гарячого водопостачання або вибрати забудовника, який використовує найновіші системи опалення, наприклад, дахову котельню.

Саме такою даховою котельнею облаштований елітний комплекс Parus. З інфраструктурою розкішного комплексу все ідеально. Поблизу школа, садок, супермаркети, кафе та ресторани. Тут все створено для вашого ідеального життя. І основне, володіти власною квартирою біля озера – це, перш за все, престижно і приємно, а всі труднощі, пов’язані з такою домівкою, можна вирішити.