Коляда із Галиною Баранкевич у житловому масиві Паркова Алея

Коляда із Галиною Баранкевич у житловому масиві Паркова Алея

Компанія blago developer проведе святкову коляду у житловому масиві Паркова Алея. Дзвінкий хор у складі кращих творчих колективів і виконавців співатиме українські колядки та щедрівки. Очолить хор заслужена артистка України Галина Баранкевич.

Компанія blago developer відома у місті інноваційними будівельними проєктами та активною участю у спортивних, соціальних та культурних подіях. Українська коляда – важлива складова української культури. Щоб зберегти українські різдвяні традиції, забудовник підтримає організацію коляди. Тому цього року ще більше івано-франківців зможуть насолодитися улюбленими святковими колядками на території сучасного житлового масиву Паркова Алея.

Також blago developer виступить генеральним партнером заходу “Легенда Святого Різдва”, що відбудеться 8 січня у Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Різдвяна феєрія – унікальна подія, яка щороку збирає повну залу глядачів. На цей рік Галина Баранкевич з командою талановитих співаків підготувала новий і не менш захопливий сценарій свята. На відвідувачів заходу чекає нестандартне виконання різдвяних колядок та щедрівок.

 

Коляда відбудеться:

12 січня (середа) о 16:00 год

житловий масив Паркова Алея (оранжева секція), вул. Сєченова, 129.

 

Запрошуємо усіх насолодитися співом талановитих виконавців.