Івано-Франківськ – місто сучасних архітектурних рішень

Івано-Франківськ – місто сучасних архітектурних рішень

Івано-Франківськ – це атмосфера. Це затишне місто з красивими старовинними будиночками в поєднанні з сучасними будівлями, кожна із яких спроєктована та реалізована у своєму особливому стилі. Наразі Івано-Франківськ активно впроваджує сучасні технології та архітектурні рішення і є одним із лідерів за житловим будівництвом.

Прикладами будинків, які стали не просто житлом для багатьох людей, але й популярними локаціями для фотосесій, місцем відпочинку та втіленням мрій є елітні комплекси Royal Hall, Parus та сучасний район Manhattan. Останній спроєктовано з врахуванням останніх тенденцій стилю Loft та концепцій Eco Building та Smart City.

Район може похизуватися найкращим архітектурним рішенням, сучасними енергозберігаючими технологіями та детально продуманим плануванням квартир. Головна його мета – забезпечити вам максимальний комфорт, шляхом добре спланованої інфраструктури, зручної прибудинкової території, системи безпеки та високоякісних технологій будівництва. Ідеальна локація додає особливого шарму. Розташований сучасний район Manhattan біля міського озера та історичного центру міста, на перетині вулиць Ленкавського і Левицького.

Manhattan вирізняється не тільки сучасністю та унікальною архітектурою, але й особливим стилем. Кожен хол будинку оформлений авторським художнім розписом від талановитого подружжя Юрія та Марти Пітчук. Мурали підкреслюють індивідуальність житлового комплексу та його жителів.

Якщо ви шукаєте затишне місто в межах України, куди можна переїхати, де гостинно вас зустрінуть, то Івано-Франківськ буде чудовим вибором. Це живе місто з красивою архітектурою і постійним розвитком.