Інвестиції, які завжди вигідні

Інвестиції, які завжди вигідні

Ні для кого не секрет, що пасивний дохід – найкраще джерело заробітку. Не беручи активної участі у процесах, можна стабільно отримувати гроші протягом тривалого періоду. Але для такого типу доходу слід створити або купити актив.

Одним з найбезпечніших варіантів вкладення є купівля нерухомості. Цей спосіб інвестування використовувався століттями і досі являється надійним видом пасивного доходу.

 

Розумні вкладення у квадратні метри

Під розумними вкладеннями розуміються інвестиції, які з часом приносять гарантований дохід внаслідок зміни вартості об’єкта інвестування. Тобто у випадку купівлі нерухомості ще на початку слід поставити питання: скільки коштують квадратні метри зараз і скільки можуть коштувати через рік, два чи десятки років.

За оцінками експертів, серед можливих способів капіталовкладення (депозити, криптовалюти, облігації та купівля нерухомості) інвестування у будівництво вважається найбільш безпечним. Якщо гроші на рахунках можна втратити через закриття банків, замороження руху коштів чи знецінення цінних паперів, то у випадку купівлі нерухомості власник володіє дороговартісним матеріальним активом, який може завжди приносити дохід. В цьому випадку йдеться саме про первинний ринок нерухомості, коли угода оформляється безпосередньо із забудовником, а об’єктом інвестування виступає квартира чи комерційне приміщення.

Цікаво, що вже з початку квітня в Україні спостерігається відновлення інтересу до ринку житла. За даними порталу ЛУН, найбільше пропозиції квартир переглядають в Івано-Франківську, Закарпатті, Чернівцях. Це свідчить про можливий ріст попиту на нерухомість у західних регіонах.

 

Заробіток без праці

Нерухомість – вид активу, що не знецінюється з часом та може приносити прибуток у кілька способів. Тобто, придбавши зараз квартиру чи приміщення, можна, як мінімум, захистити гроші від інфляції та отримати гарантований заробіток. Для цього слід обрати один з варіантів:

Варіант 1. Заплатити раз та отримувати протягом багатьох років стабільний дохід у вигляді щомісячної оренди.

Наприклад. Однокімнатна квартира-студія у новобудові коштує 30 тис. доларів + ремонт та облаштування з меблями – 15 тис. доларів. Оренда такої квартири зараз коштує 10 тис. грн/міс. Здаючи її в довгостроковий найм, власник повністю поверне вкладення через 11 років, а далі власник отримуватиме вже чистий дохід.

Варіант 2. Разова угода з великим заробітком. Цей спосіб інвестування передбачає купівлю нерухомості з метою її продажу. Дохід формуватиме інфляція, ринкове зростання цін та додана вартість, створена самим інвестором. Тобто, витратившись на ремонт та облаштування, власник такого житла збільшує його вартість та споживчу цінність для покупця.

Найвигідніше в такому випадку обирати квартиру ще на стадії будівництва. Для прикладу, вартість таких квартир у blago developer на 30% менша, ніж вартість таких самих квартир у вже зданих будинках.

Хто не бажає витрачатися на ремонт, може вкласти у сирець і з часом його продати без будь-яких змін. Нерухомість завжди дорожчає, тому навіть така форма інвестування очевидно принесе заробіток.