Ідеальна квартира очима успішних людей!

Ідеальна квартира очима успішних людей!

Вибір квартири – це важливий крок в житті кожної людини! Від цього вибору, залежить комфорт та якість вашого подальшого життя. Вибираючи для себе майбутню оселю, люди опираються на власні потреби та хочуть втілити в «квадратних метрах» свою, особливу мрію: хтось обирає просторішу квартиру для великої родини, інший хоче підкреслити свій статус, тому віддає перевагу елітному житлу, а ще хтось просто мріє нарешті жити в тихому, але водночас зручному районі, тому обирає квартиру за містом з хорошою інфраструктурою. Якими ж критеріями керуються успішні люди при виборі житла?
Сергій – System architect, фахівець з архітектури програмного забезпечення, який працює в IT-сфері уже понад 8 років, ділиться власним досвідом покупки ідеальної квартири.
«У моєму випадку, під час вибору квартири мене цікавлять виключно новобудови з вільним плануванням квартири. Також звертаю увагу на вікна у квартирі, вони мають бути великими. Наприклад, зараз я обрав простір площею 100 кв.м, на дві кімнати з кухнею-студією. Важливим аспектом вибору є репутація забудовника. Цікавить його надійність!
Інфраструктура для мене – річ обов’язкова та само собою зрозуміла. Я прагну мати поряд найважливіші сервіси та магазини, а також місця, де можна весело провести час. У мене активне соціальне життя, я розумію, що хочу жити в центрі. Зараз я обрав квартиру в елітному комплексі Парус! Комплекс знаходиться в найкрасивішій локації міста, на березі озера, а поруч є все необхідне для комфортного життя.
Ще одним важливим аспектом при виборі житла є безпека та паркінг. Елітний комплекс PARUS – це новий вимір безпеки й розкоші! Тут залучена система цілодобового відеоспостереження, в кожній квартирі сучасні IP-домофони з функцією дистанційного управління за допомогою смартфона, здійснюється контроль доступу на територію та підземний паркінг, автоматичне пожежогасіння та аварійне сповіщення!

Поєднання безпеки та комфорту — саме те, чого прагнуть успішні люди, які здатні гідно оцінити всі переваги сучасних елітних комплексів.