Хто і де купує трикімнатні квартири в Івано-Франківську

Квартири площею від 80м.кв. до 100м.кв. займають третє місце серед найпопулярнішої нерухомості міста. Які ЖК обирають та хто є потенційним покупцем трикімнатних квартир, дізнався Аналітичний центр компанії blago developer.

Одно- та двокімнатні квартири є безумовним лідером з нерухомості і вважаються «золотою серединою» між ціною та комфортом проживання, тоді як трикімнатні становлять 25% від продажу. Зазвичай таке житло обирають сім‘ї з дітьми. Важливими умовами при виборі є:

  • функціональне планування квартири та можливість перепланування;
  • паркінг підземний чи наземний;
  • дитячі та спортивні майданчики, місця для розваг та відпочинку на території комплексу;
  • школи і дошкільні заклади поблизу;
  • інфраструктура (супермаркети, кафе, кав‘ярні, розважальні центри, фітнес-клуби, SPA);
  • зелені насадження, ландшафт;

В Івано-Франківську високою популярністю серед покупців трикімнатних квартир у новобудовах користуються Містечко Соборне та ЖК Comfort Park, оскільки відповідають всім вимогам затишного сімейного життя.

У Містечку Соборне функціональні  планування квартир забезпечують максимальний комфорт для кожного мешканця. Жителі містечка також  відзначають важливі переваги проживання: красиві місця для відпочинку, безпечний  двір, місця для паркування, екологічність, сучасний дитячий та спортивний майданчики, розвинену інфраструктуру, зручне транспортне сполучення.

Інші прихильники затишку та спокою обирають житловий комплекс Comfort Park, що розташувався на березі річки Бистриця Солотвинська, на перехресті вулиць Целевича та Хіміків. Перевагами проживання є школи та садочки в мікрорайоні, різноманітні заклади для розваг та відпочинку, ландшафтний дизайн, сучасні технології будівництва, а також близькість до нового моста через річку, який допоможе дістатись центру Івано-Франківська всього за 15 хвилин.

Широкий вибір комерційних приміщень дозволить облаштувати власний успішний бізнес, а мешканці отримують доступ до всього необхідного (аптека, продуктова крамниця, фітнес-центр та ін.). Для своїх клієнтів забудовник пропонує розтермінування виплат та вигідні ціни.

Трикімнатні квартири зазвичай обирають молоді сім’ї з дітьми та люди, які цінують простір. Як показали дослідження – велика частина покупців трикімнатних квартир обирають житлові комплекси в екологічних мікрорайонах, віддалених від центральної частини.

Купити трикімнатну квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.