Франківчанка Соломія Ткачівська втретє стала чемпіоном світу з сучасної хореографії

Франківчанка Соломія Ткачівська втретє стала чемпіоном світу з сучасної хореографії

Минулого тижня відбувалися міжнародні змагання Dance World Cup 2022, на якому Україну представила танцівниця з Івано-Франківська – Соломія Ткачівська. Талановита спортсменка виступила з чуттєвою постановкою про зло, з яким ми зараз боремося. Дівчина зуміла передати біль, який зараз переживають українці, та звернення до усього світу з благанням бути почутими. Гідний виступ вразив журі і Соломія повернулась до рідного Івано-Франківська із золотою медаллю.

 

Цьогорічний чемпіонат відбувався в Іспанії, місто Сан Себасіян, тож компанія blago developer у партнерстві з Університет Короля Данила взяли на себе фінансові витрати на поїздку та виступили спонсорами Соломії. Для нас важливо допомагати талановитій молоді розвиватися, досягати високих вершин та ставати кращими з кращих на світовій арені. Тож ми з радістю допомогли Соломії у реалізації мрії про чергову золоту медаль.

 

Соломія Ткачівська – юна танцівниця з Прикарпаття. Вихованка Танцювальної школи Влада Ями, студентка Коледжу Університету Короля Данила спеціальності «Сучасна хореографія».

Талановита спортсменка ще з раннього дитинства проявляла танцювальний хист. Хореографічні здібності дівчини помічали вибагливі журі численних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Наполеглива праця і старанність прокладали шлях юної танцюристки до чемпіонства. Перший Чемпіонат України Соломійці підкорився у 2012 році (за версією IDF), у 2013 вона стає чемпіонкою України (за версією IDO), а з 2014 року – не випускає з рук найпрестижнішої всеукраїнської першості (за версією DWC). На світовій першості 2020-2021 у місті Телфорд, що у Великобританії, Соломія підтверджує своє звання Чемпіона світу та стає дворазовою чемпіонкою.

Цього року Соломія знову перемогла на світовому чемпіонаті Dance World Cup 2022 та втретє стала чемпіонкою світу з сучасної хореографії.

Спортивні досягнення Соломії:

Чемпіонат світу – Німеччина, Дрезден 2014 – 5 місце

Чемпіонат світу – Румунія, Бухарест 2015 – 2 місце

Чемпіонат світу – Німеччина, Оффенбург 2016 – 2 місце

Чемпіонат світу – Іспанія, Барселона 2018 – 2 місце

Чемпіонат світу – Португалія, Брага 2019 – 1 місце

Вагомою лептою у творчості Соломії були телевізійні проєкти «Танцюють всі», де вона стала фіналісткою у дев’ятому сезоні та «Танці» на телеканалі СТБ. На жаль, через початок повномасштабного вторгнення проєкт призупинено.