Елітне житло – це статус чи комфорт?

Елітне житло – це статус чи комфорт?

Елітне житло. Для більшості воно залишається лише мрією. Втім, є чимало людей, які купують елітні квартири, живуть та облаштовують у них свій побут.

Хто ці люди і чим привабливе для них житло класу еліт?

Для початку варто відзначити: в Україні немає усталеної класифікації житла. Проте девелопери та ріелтори у своїй повсякденній діяльності послуговуються світовим досвідом і визначають чотири класи квартир та будинків: економ, комфорт, бізнес та еліт або, як його ще називають, преміум.

Традиційно більшість людей в Україні (і іванофранківці не є виключенням) проживають у квартирах класу комфорт – дещо просторіших та комфортніших, ніж економ-помешкання, і значно дешевших, ніж квартири бізнес-класу.

За оцінками експертів, частка елітного житла на ринку не перевищує 10%. Більшість покупців віддають перевагу елітним квартирам як способу підтвердити свій статус. Втім, багатьох все ж приваблюють очевидні переваги такого житла, які суттєво полегшують життя.

Серед таких переваг фахівці виокремлюють три основних:

  • вишукана архітектура та ексклюзивний дизайн;
  • використання у будівництві дорожчих і якісніших матеріалів;
  • розташування у престижних районах та живописні краєвиди з вікна.

 

Архітектура та дизайн

При проектуванні та будівництві елітних будинків ніколи не використовуються типові проекти. Кожен житловий комплекс еліт-класу має індивідуальний дизайн інтер’єрів та екстер’єрів. Експерти відзначають, що такий дизайн має бути не «вчорашнім», а то й містити в собі «кидок» на 5-10 років у майбутнє.

Квартири у елітних комплексах максимально просторі, площею не менше 100 метрів квадратних, з великими панорамними вікнами, високими стелями, кількома санвузлами та великою кухнею.

Помешкання у таких будинках, зазвичай, продаються без оздоблення, щоб їхні власники мали можливість реалізувати будь-який дизайнерський ремонт та нестандартне омеблювання.

Важливим елементом елітних житлових комплексів є наявність підземного паркінгу, де кількість паркомісць переважає число квартир. Характерною рисою є також наявність закритої території з сучасними дитячими майданчиками, спортивними зонами, якісним дизайнерським озелененням та освітленням.

 

Використання дорожчих і якісніших матеріалів

В елітному помешканні все повинно бути елітним. Це стосується також будівельних та інших матеріалів, що застосовуються при зведенні такого житлового комплексу. Адже чим якісніші матеріали використовуються у будівництві, то безпечніше і комфортніше житиметься мешканцям таких апартаментів. Це правило стосується усього: від матеріалів для фундаменту та стін, утеплювачів, віконного скла й до інженерних мереж.

Сучасні забудовники при зведенні елітних житлових комплексів використовують найсучаснішу на сьогоднішній день монолітно-каркасну будівельну технологію, яка дозволяє поєднати високу енергоефективність, звуконепроникність та варіабельність планувальних рішень.

 

Локація та живописний вид з вікна

Усі елітні житлові комплекси розташовані у престижних районах. Традиційно такими районами вважають центр міста та зелені зони – території у парках та біля водойм. Крім того, важливо, щоб це була ще й екологічно сприятлива зона – територія з чистим повітрям та високим рівнем озеленення, подалі від промислового сектора та сміттєзвалищ.

В таких умовах живописний вид з вікна на озеро, річку, ліс чи гірські вершини на горизонті створюватиме усі умови для душевного комфорту та здорового відпочинку.

Принагідно відзначимо, що компанія blago developer пропонує елітні апартаменти на всі смаки у житлових комплексах класу еліт Parus та Royal Hall.

Завдяки оригінальному дизайну та вдало обраному місцю розташування житловий комплекс Parus виглядає білосніжним вітрильником, що парить над дзеркальною гладдю міського озера. Величезні, виконані з бельгійського скла вікна відкривають мешканцям неповторний вид на озеро та карпатські вершини. При усій своїй, здавалося б повітряній легкості, Parus є високотехнологічним комплексом з новітньою системою безпеки та відеоспостереження, сучасною віконною системою, просторим підземним паркінгом, оригінальним ландшафтним дизайном, даховою котельнею.

У свою чергу розташований на найкрасивішій вулиці міста – вулиці Шевченка – комплекс Royal Hall більше привабить любителів зелені та паркового затишку. З його величезних панорамних вікон відкривається живописний вид на міський парк культури і відпочинку, озеро та стару частину міста. Комплекс просто тоне у зелені, що забезпечує мешканцям тишу, свіже повітря. А великий підземний паркінг, заправка для електрокарів, кімнати для спортінвентарю та розташовані поруч крамниці, кав’ярні та інші заклади гарантують мешканцям максимум задоволення від життя.