Доступні квартири за державної підтримки!
Доступні квартири за державної підтримки!

В мікрорайоні «Рінь» села Угорники Івано-Франківської міської ради урочисто введено в експлуатацію новий 9-поверховий будинок, в якому 24 родини отримали власні квартири в рамках державних програм доступного житла, здешевлення іпотечних кредитів та молодіжного кредитування.

У церемонії відкриття будинку взяли участь заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Руслан Гусак, заступник Івано-Франківського міського голови Зіновій Фітель, Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

Вітаючи новоселів з отриманням квартир Леонід Рисухін зазначив, що сьогоднішня подія – це лише маленький фрагмент великої системної роботи держави щодо забезпечення громадян житлом, не тільки у Івано-Франківську, але й в усій країні.
«Кількість сімей, які за державної підтримки отримують житло збільшується щороку. В цьому році державну підтримку завдяки програмам доступного житла отримає близько 6 тисяч родин», – наголосив Леонід Рисухін.

Як повідомив директор Івано-Франківського регіонального управління Олександр Кулик, у нововведеному будинку 68 родин отримали власні оселі, з яких 12 сімей придбали квартири за програмою доступного житла, згідно з якою держава надає громадянам підтримку у вигляді 30 відсотків вартості житла. За програмою здешевлення вартості іпотечного кредитування своє житло придбали 8 сімей. Ще 4 квартири побудовано за програмою забезпечення молоді житлом.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

Отримати пропозицію