Ціни на житло в гривнях зростатимуть в 2016 році

Експерти аналітичного центру «Благо» досліджували стан ринку житлової нерухомості міста Івано-Франківська та області в 2015р. та прогнози розвитку ринку на перше півріччя 2016р.

В 2015р. значно пожвавився попит на первинному ринку нерухомості Івано-Франківська, порівняно з минулим роком. Протягом 2015 року вартість у гривнях одного м кв. житла зросла на 75-80%.

Забудовники Івано-Франківська в 2015р. пропонували ціни тільки в національній валюті, тож власники заощаджень в іноземній валюті мали можливість суттєво зберегти кошти. В 2016р. ціни на первинне житло від Забудовників теж залишаються в гривнях.

В 2015 році важливими для покупців були: якість, ділова репутація компанії-забудівника, розтермінування оплати, енергоефективність житла, наявність державних програм при покупці житла, хороше оточуюче середовище неподалік житла та інфраструктура житлових містечок. Покупці продовжували цікавитись державними програмами на купівлю житла в Івано-Франківську. Варіанти таких квартир пропонувалися в житловому масиві Паркова алея.

Протягом 2015р. найвищим попитом користувались двокімнатні квартири – 53%, однокімнатні – 31%, трикімнатні – 16% від всієї зацікавленості на первинне житло в багатоквартирних житлових комплексах. Наприклад в містечку Соборне є досить хороші варіанти одно-, дво-, і трикімнатних квартир.

В першому півріччі 2016 року планується підвищення цін на квартири первинного ринку м. Івано-Франківська орієнтовно на 10-15%, популярними і надалі залишатимуться проекти, які зроблені якісно і розташовані в хорошому місці.

ВАЖЛИВО! В моменти, коли прибутки високі не варто лінуватись – саме час займатися аналізом потреб, стратегічним плануванням та розробкою нових проектів, попит на які буде через рік-два. Забудовники не тільки завдяки збагаченню здійснюють будівництво. Той бізнес, який має на меті добру справу завжди буде прибутковим.

Майбутнім власникам житлової нерухомості варто для себе спланувати майбутнє та прийняти рішення про інвестування коштів, адже вони знецінюються дуже швидко. Зараз хороша нагода придбати якісне житло, в найближчі 2-3 роки попит не зміниться, а от хороших пропозицій в Івано-Франківську навряд чи буде так багато.

Всім, хто мріє про нове житло, бажаємо якнайшвидше здійснити свої мрії!

А купити квартиру в Івано-Франківську Ви можете, завітавши в офіс будівельної компанії “Благо” на вулиці Коновальця, 35. або зателефонуйте намhttp://blago.if.ua