Чи варто інвестувати гроші в нерухомість?

Накопичений капітал повинен працювати на своїх власників. Для збереження та отримання нового прибутку, гроші необхідно інвестувати. Експерти зазначають, на довгострокову перспективу кошти доречно вкладати саме у нерухомість. Так  вони захищені від знецінення.

Аналітичний центр blago developer з’ясував, які головні переваги та недоліки інвестування у нерухомість.

 

Переваги

Капіталовкладення в нерухомість є доступним не тільки великим інвесторам, але й простим людям. Тут мінімальний ризик та ще й відносно швидка окупність. Так, якщо здавати приміщення в оренду, то протягом 4-7 років можна повністю повернути вкладення і почати отримувати прибуток. Але врахуйте, на термін впливають такі чинники як розташування нерухомості, планування та ремонт. Велике значення відіграє наявність інфраструктури.

За словами експертів, інвестору не потрібно боятись знецінення нерухомості, як, до прикладу, трапляється з цінними паперами та банківськими депозитами.

 

У яку нерухомість інвестувати?

Щоб отримувати стабільний дохід, потрібно ретельно підійти до вибору нерухомості. Інвестор, який планує зробити вкладення, має постійно моніторити ситуацію на ринку та вміти її аналізувати.

Зараз найпоширенішим видом є вкладення у житлові приміщення. За словами експертів, купувати варто одно- або двокімнатні квартири у районі з хорошим транспортним сполученням та розвиненою інфраструктурою.

Первинна нерухомість цінується більше і приносить інвестору прибуток. А якщо приміщення купити ще й на етапі будівництва, то можна заощадити до 30% його загальної вартості.

Експерти також рекомендують розглянути варіант інвестицій у комерційну нерухомість: складські, офісні та  торгові приміщення. Вони зазвичай дають більший прибуток, ніж житлові приміщення.

 

Купити квартиру або комерційну нерухомість від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, комплексі елітних апартаментів Parus та Royal Hall.