Чи потрібен дизайнер при ремонті в новобудові?

Чи потрібен дизайнер при ремонті в новобудові?

Купуючи квартиру в новобудові, перше, що хвилює власників – ремонт. З чого почати і якому стилю надати перевагу. В кінцевому результаті кожен хоче отримати комфортне і затишне житло. Зробити це самотужки досить складно. Як підібрати колір? Чи потрібна звукоізоляція і скільки розеток потрібно поставити, щоб в майбутньому уникнути дискомфорту? Всіх цих тривог можна уникнути, довіривши облаштування житлового простору професійному дизайнеру. Чим він буде корисний? Розповідаємо далі у статті.

Ремонт – це тривалий процес, який забирає багато часу, фінансів і сил. По-перше, дизайнер інтер’єру заощадить ваш час на пошуки ідеальних шпалер. Ви можете витратити місяці, в той час, як дизайнеру на це буде потрібно всього кілька днів. При цьому він знає де продаються найякісніші та бюджетні товари та може запропонувати альтернативні варіанти.

З дизайнером вам не доведеться нескінченно вивчати палітри з фарбами, підбирати до них плитку та міркувати, чи поміститься в спальні той вишуканий торшер з виставки. Ваше завдання – розповісти про свої побажання і чекати, коли будуть готові пропозиції.

Дизайнери інтер’єру знають, як планувати простір. Вони спеціалізуються на плануванні та знають, як раціонально організувати простір нового житла. У разі самостійного ремонту, через відсутність чіткого плану або проєкту, практично завжди доводиться щось переробляти, оскільки в останній момент виявляється, що не вистачає розеток, дверцята на кухонних шафах погано відкриваються, а міжкімнатні двері встановлені не в ту сторону. Саме для цього створюється детальна візуалізація з урахуванням реальних масштабів квартири в новобудові та передбачуваних меблів, що дозволяє мінімізувати проблеми. При цьому, якщо власнику житла не сподобається яка-небудь з деталей, то дизайнер вносить відповідні правки до моменту затвердження. Розробка такого дизайн-проекту – відмінна можливість побачити, яким буде житло після ремонту.

Дизайнери інтер’єру можуть вберегти вас від дорогих помилок. Щоб по закінченню ремонту не залишилось декілька лишніх рулонів шпалер, два відра фарби та плитка – дизайнери розробляють детальні креслення та детальний кошторис, що дозволяють уникнути всіх вище перерахованих проблем. Дизайнери допомагають все розрахувати таким чином, щоб запас оздоблювальних матеріалів виявився мінімальним.

Також, найнявши дизайнера, ви можете покластися на його досвід і знання, які допоможуть зробити розумні інвестиції в будинок та вбережуть від бездумних емоційних покупок.

Дизайнери знають як працювати з підрядниками та ремонтними бригадами. Майже щодня вони спілкуються з підрядниками, тому прекрасно знають що входить в їхні послуги, в які терміни вони здатні виконати ті чи інші роботи, які витрати матеріалів знадобляться. Це допомагає виявити недобросовісних і безвідповідальних майстрів.

Більш того, у досвідчених дизайнерів майже завжди є рекомендації щодо робочих, що дозволить позбутися від зайвих переживань і мук пошуку. У вас буде можливість ознайомитися з портфоліо фахівців і оцінити різноманітність виконаних ними проєктів за складністю та обсягом робіт.

Дизайнерський ремонт включає професійний підхід до планування житлового простору квартири й декоративне оформлення кожного з приміщень. Та все ж таки, щоб уникнути непорозумінь краще ще на етапі складання і підписання договору мінімізувати всі побоювання та прописати пункти, які передбачають пеню при зірваних термінах, невідповідності візуалізації та недотриманні кошторису.