Будуємо квартири у різних частинах Івано-Франківська»: в кого найбільший вибір житла у місті

Будуємо квартири у різних частинах Івано-Франківська»: в кого найбільший вибір житла у місті

Нещодавно наша компанія оголосила про черговий проєкт. Житловий комплекс будуватиметься у новій для blago developer частині міста – мікрорайоні Позитрон, що одразу викликало в іванофранківців неабиякий інтерес.

Будівництво нового житлового комплексу планується на вулиці Б. Хмельницького у затишній локації. На території ЖК передбачено власний закритий двір з ландшафтним дизайном, гаражі та дитячий майданчик. Комплекс складатиметься з чотирьох 11-поверхових будинків з двома ліфтами та сходовими клітками. Будинки відрізнятимуться унікальним архітектурним рішенням та стильним оформленням прибудинкових ділянок.

Компанія blago developer славиться численними проєктами у центрі міста (ЖК Main House, ЖК Авторський, ЖК Family Plaza, ЖК UNION, ЖК А5, елітні комплекси Parus та Royal Hall), поруч з озером (сучасний район Manhattan, район Manhattan UP), поблизу головної транспортної магістралі Незалежності-Тисменицька (житловий масив Паркова Алея, ЖК Шоколад, котеджне містечко Franko River Club) та у Пасічній (ЖК Comfort Park, Містечко Соборне). Тому зведення ЖК у районі Позитрон є наступним кроком у будівництві міста майбутньою. Така локація дозволить забудовнику створити житло комфорт-класу, що ідеально відповідатиме запитам містян саме у цій частині Івано-Франківська.

 

Нова локація – нові можливості

Компанія blago developer ретельно підходить до проєктування та вибору локації. Ще на етапі розробки концепції майбутнього ЖК ми враховуємо рівень інфраструктури, безпеку району, наявність поблизу рекреаційних зон, соціальних об’єктів, торгових закладів та зручність транспортного сполучення. Тож власники такого житла отримують комплексне рішення для повноцінного життя.

Позитрон являється популярним у місті мікрорайоном. У пішій доступності найбільші торгово-розважальні заклади, об’єкти соціального призначення та зелені зони. Високий рівень інфраструктури району приваблює тих, хто шукає стиль життя, відмінний від центральної частини міста.

 

Будівництво міста майбутнього

Для Івано-Франківська будівництво нового ЖК є одним із ключових етапів стратегії містобудування. По-перше, відбувається архітектурне оновлення міста. Вулиці набувають більш сучасного вигляду, мікрорайони стають привабливими для життя, роботи та дозвілля. По-друге, іванофранківці отримують можливість підвищити рівень свого життя. Комплекси від blago developer містять прибудинкові території, комерційні площі, розвинену інфраструктуру, що в комплексі формують комфортне міське середовище.

Дізнатися більше про житлові комплекси та ознайомитися з плануваннями можна у відділах продажу за телефоном: +38 (097) 0714-000