Blago developer подарував іванофранківцям концерт гурту «Цвіт Кульбаби»

Blago developer подарував іванофранківцям концерт гурту «Цвіт Кульбаби»

Спеціально до Дня Конституції будівельна компанія blago developer організувала концерт гурту «Цвіт Кульбаби». Свято проходило на «стометрівці» у новому для міста форматі – на рухомій сцені. Музиканти з технікою розміщувалися на вантажній автівці, яка під час всього виступу їздила по пішохідній частині вулиці Незалежності. Рухому сцену весь час супроводжувала публіка, яка активно підтримувала гурт та підспівувала відомі музичні мотиви.

Насолодитися концертом прийшло сотні мешканців та гостей міста різного віку. Чимало прихильників творчості гурту зібралися завчасно та з нетерпінням очікували виходу на сцену соліста Василя Марущака.

Протягом усього концерту панувала особлива атмосфера. Публіка перебувала на одній хвилі з гуртом і вже з перших акордів підспівували улюблені пісні: “Свєта”, “ПоБарабану”, “Королєва”, “Шуба Песець”, “Хуліганка” та ін. Глядачі весь час активно підтримували музикантів теплими оплесками та оваціями.

По завершенню виступу розігріта публіка не хотіла відпускати музикантів без пісні «на біс» – найвідомішої композиції «Королєва».

 

Blago developer щиро дякує усім, хто прийшов на концерт. Це був незабутній драйвовий вечір.