5 порад, як швидко вибрати квартиру своєї мрії

5 порад, як швидко вибрати квартиру своєї мрії

Серед великого розмаїття пропозицій квартир, котеджів та численних вигідних пропозицій від різних забудовників буває важко визначитися з вибором ідеального житла. Щоб обрати квартиру мрії, фахівці аналітичного центру blago developer підготували кілька критеріїв, опираючись на які вибір буде вдалим.

 

  1. Оцінка власного бюджету.

Залежно від наявного капіталу слід визначитись, яке саме помешкання потрібне: котедж-особняк чи квартира. Котеджі, як правило, обирають заможні люди, а також ті, хто цінує особистий простір та свободу. При виборі ж квартири далі слід визначитися, чи це буде новобудова чи старий будинок.

Фахівці радять купувати квартиру у новобудові. По-перше, такий будинок ще довго стоятиме і не буде проблем із заміною комунікацій тощо. По-друге, є можливість зробити ремонт та облаштувати квартиру по власному бажанню. Крім того, у деяких ЖК є можливість вільного планування. Наприклад у житловому комплексі Family Plaza від компанії blago developer можна замовити індивідуальне планування.

  1. Бажана площа майбутнього помешкання.

Це питання залежить від двох факторів: наявного бюджету та чисельності сім’ї. Також варто враховувати перспективи її розширення та вік дітей. Так, якщо у родині є маленькі діти, рано чи пізно вони підростуть і переїдуть у власне житло.

  1. Вибір забудовника.

Зрозуміло, що слід обирати перевірену надійну компанію з багаторічним досвідом і відмінною репутацією. Отримати інформацію про будь-якого з забудовників можна з різних джерел, новин, соцмереж, відгуків покупців, а також можна запитувати рекомендації у друзів та знайомих. Відзначимо, що лідером на ринку нерухомості Івано-Франківська вважається компанія blago developer, яка будує якісне сучасне житло і має найкращі відгуки.

  1. Локація.

Найпопулярнішими сьогодні районами для проживання є центральна частина міста та мікрорайони, що примикають до зелених зон, парків та водойм, а також мають транспортне сполучення з районами, де зосереджені більшість офісів, бізнесова, освітня та торговельна інфраструктура.

  1. Облаштована прибудинкова територія та наявність паркінгу.

Обираючи своє майбутнє житло, слід звертати увагу на двір майбутнього житлового комплексу. Спортивні та дитячі ігрові майданчики, лавочки та місця для відпочинку сьогодні є невід’ємним елементом будь-якої прибудинкової території. Ну і, звісно ж, наявність місця для паркування: гаража, паркінгу або паркомісця поруч з будинком.

 

Обирати квартиру мрії – справа непроста, але приємна. В цьому питанні можна керуватися власними вподобаннями, а можна скористатися порадами досвідчених менеджерів з продажу blago developer. Вони найкраще володіють ринком нерухомості, знають усі тенденції та особливості, тому завдяки своїй компетенції можуть допомогти обрати найкращу квартиру.

Підібрати омріяне житло можна у відділах продажу blago developer, що знаходяться у місті Івано-Франківську за адресами:

вул. Коновальця, 35
вул. Січових Стрільців, 21
площа Ринок, 8