Комерційна нерухомість

Комерційні приміщення від blago developer

Ми створюємо комфортні умови для життя мешканців та дбаємо про розвиток бізнесу. Для цього у кожному нашому проекті передбачені комерційні приміщення різної площі. Локації житлових комплексів від blago developer представлені в усіх частинах Івано-Франківська, кожен з яких має зручне транспортне сполучення з центром міста та іншими вулицями. Це важливий критерій при виборі приміщення для ведення бізнесу. 

Всі наші проекти користуються великим попитом серед іванофранківців та привертають увагу мешканців та гостей інших міст. Адже кожен наш об’єкт – це успішне поєднання сучасної архітектури з найоптимальнішими методами будівництва.

Телефонуйте та дізнавайтесь про комерційні приміщення від blago developer.

Приміщення для Вашого бізнесу

Комерційні приміщення від blago developer – це оптимальні планування, різноманітні площі та зручне розташування. 

Власники бізнесу отримують якісне приміщення в належному технічному стані, з великою панорамною вітриною, зручним доступом для клієнтів та паркомісцями. 

Ми пропонуємо комерційні приміщення в таких житлових комплексах:

– Елітний комплекс Parus (на березі міського озера)

– Елітний будинок Royal Hall (вул. Шевченка)

– Район Manhattan (центр міста, біля озера)

– Комплекс Comfort Park (мікрорайон Пасічна, на перетині вулиць Целевича та Хіміків)

– Містечко СОБОРНЕ (мікрорайон Пасічна, поблизу АС-2)

– Житловий масив Паркова Алея (вул. Сєченова, поблизу вул. Незалежності-Тисменицька, біля р. Бистриця Надвірнянська)

– Житловий комплекс Main House (перетин вулиць Коновальця-Сахарова)

– Житловий комплекс Авторський (перетин вул. Січових Стрільців-Чорновола)

– Житловий комплекс Шоколад (вул. Сєченова, поблизу вул. Незалежності-Тисменицька, біля р. Бистриця Надвірнянська)

– Житловий комплекс Family Plaza (вул. Крайківського, поблизу парку Воїнів-визволителів, центральна частина Івано-Франківська)

Офісні приміщення

Створення затишного простору для роботи вимагає особливого підходу. Офісні приміщення від blago developer – це окрема секція в житловому комплексі Main House, що розташований на центральній вулиці Івано-Франківська – Євгена Коновальця. Звідси до головної вулиці міста – «стометрівки» всього 5 хвилин пішки. Що надзвичайно зручно для вирішення багатьох особистих та робочих справ, ділових зустрічей. 

Комерційні приміщення для ресторанів та кав’ярень

Будуючи, ми, компанія blago developer, проектуємо в своїх житлових комплексах наявність комерційних приміщень для максимального комфорту мешканців та вигідної інвестиції орендарів.
Обов’язково на перших поверхах будинків передбачені приміщення для ресторанів/кафе. Проте, не тільки мешканці зможуть щодня насолоджуватись тут улюбленою кавою чи смачною стравою, але й інші мешканці та гості міста матимуть змогу відвідати заклад. Адже часто, вхід у ресторан/кав’ярню розміщений «обличчям» до міста, а не у двір житлового комплексу.  Наприклад, в елітному комплексі Parus, що на березі міського озера доступні розкішні приміщення для VIP-ресторану та інших видів бізнесу. З панорамних вікон цих приміщень відкриваються чудові краєвиди озера. А також на стародавній вулиці Шевченка, у елітному комплексі Royal Hall, передбачено ідеальне приміщення для ресторану. Пішохідні вулиці, що оточують обидва комплекси притягуватимуть багато клієнтів до Вашого закладу. 

Приміщення для сфери надання послуг 

Ми розуміємо наскільки важливо, щоб у кожному нашому комплексі були представлені різноманітні об’єкти надання послуг. Це юридичні компанії, салони краси, фітнес-центри, студії дизайну, туристичні, страхові компанії та ін. 

Для Вашого бізнесу наші менеджери допоможуть обрати ідеальне приміщення. Звертайтесь у відділ продажу! 

Показати більше