Найважливіше для покупця при виборі житла

За останні кілька років в Івано-Франківську стався справжній житловий бум. У місті функціонують десятки будівельних компаній, збудовано сотні будинків та житлових комплексів. Тому Аналітичний центр Blago developer дослідив, за якими критеріями покупці обирають нерухомість та на що звертають увагу у першу чергу.

1.Надійний забудовник

Як не дивно, перш ніж обрати нерухомість, більшість інвесторів цікавиться репутацією забудовника, його діяльністю та реалізованими проектами. Хороша репутація будівельної компанії – гарантія якості та безпеки інвестицій, впевненість у дотриманні стандартів будівництва, якості будівельних матеріалів.

  1. Планування квартири

Наступний крок до омріяного житла – вибір планування. Тут все індивідуально, і вибір залежить від бюджету, пріоритетів та смаків майбутніх власників. Творчі люди обирають вільне планування у квартирі-студії чи смарт-квартирі, сімейні пари з дітьми – класичне закрите чи європейське планування з окремими кімнатами та великою кухнею-вітальнею.

  1. Розташування

Вибір локації ЖК має важливе практичне підґрунтя. Покупців цікавить віддаленість ЖК від центру міста, наявність поруч шкіл та дитячих садочків, зручне та швидке транспортне сполучення. Важливими є і мальовничі краєвиди з вікна, можливість спостерігати за панорамою міста та Карпатських гір. До прикладу, з вікон квартир у містечку “Соборне” та Району Manhattan можна спостерігати засніжені вершини Карпат та милуватися красою цілого міста.

  1. Інфраструктура

Сучасний стиль життя змінює вимоги до житлового комплексу. Покупець хоче бачити майбутній ЖК як самодостатню одиницю з власними торговими та розважальними закладами, супермаркетом, фітнес-клубами, СПА-центрами тощо.

  1. Організація відпочинкового простору
    Одна з важливих умов при виборі житла – облаштування двору. Власні спортивні та дитячі майданчики, алеї, сквери, двір без автомобілів стали трендом сучасних ЖК.

Обираючи квартиру від blago developer, Ви отримаєте якісне та інноваційне будівництво європейського рівня в хороших локаціях, з найсучаснішим плануванням, унікальним архітектурним та дизайнерським рішенням, а також на вигідних умовах розтермінування та доступною ціною.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова АлеяComfort Parkмістечко «Соборне»Район Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії «Blago developer».